Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám állandóan sexchatel, és...

Apám állandóan sexchatel, és nem anyukámmal?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Már hónapok óta ez megy. Anyukám nem tud róla.
2014. dec. 18. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Éa te ezt honnan veszed?
2014. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Veled? Amúgy ez nem a te dolgod sajnos, és ha itt ki is éli magát apukád, akkor nincs olyan nagy baj.
2014. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Többször maradt már megnyitva ablak az interneten, es amint rajottem mi az, bezartam. Volt hogy ejjel kimentem vecere es amikor kileptem a teven ment valami ilyesmi, es gyorsan atkapcsolta. Egyfolytaban a telefonjat nyomkodja, vagy laptopozik... Es folyton inkognito modban van a laptop.
2014. dec. 18. 15:35
 4/19 Janka néni ***** válasza:
4%

Nem tudom hány éves vagy, de 2 dolog:

Ahhoz sincs semmi közöd, hogy apukádék szexuális élete hogyan alakul, mi a helyzet. (egyébként honnan tudod, hogy anyukáddal nem?és hogy anyukád nem tud róla?)

Ahhoz sincs semmi közöd, hogy apukád mit és hogyan néz a neten. Ez ugyan is két ember szexuális élete és rájuk tartozik együtt és külön-külön is. Harmadikra semmiképp.

És ez életkorodtól függetlenül igaz.

2014. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt reklámblokkolóm, orrba-szájjba jöttek fel a szexchates hirdetések. Úgy, hogy kiirta, mintha beszélgetne velem a nő :D
2014. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is van vagy nincs köze ehhez ennek a gyereknek, aki éppen maga a Kérdező, akkor is szomorú, hogy ilyeneket lát ...
2014. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Valamennyire azért van hozzá köze. De sajnos nem tud mit tenni a kérdező. Mit tudna?
2014. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Természetesen van közöd hozzá, hiszen a szüleidről van szó, akikről mintát kellene venned. Az életükbe nem tudsz beleszólni, de szomorú, hogy ilyet kell látnod. A kelletnél hamarabb kell felismerned, hogy a szüleid is emberek, akik hibáznak és hazudnak. Hogy anyukád tudja-e.. ki tudja. Nem szoktak ilyesmi egymás orrára kötni a felek. Ha tényleg félrelép apád, és nem áll meg a netes oldalaknál, azt bizonyára ő is észre fogja venni. Egyébként a szüleiddel való kapcsolatodtól és vérmérsékletedtől függ, hogy mit tegyél vagy mit ne tegyél. A szülők nagyon fel tudnak háborodni azon, ha a gyerekük szembesíti őket a gyengeségeikkel.
2014. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Jól jegyezd meg!

Nem mondjuk ki, inkább mindenféle ostoba, hülyeségekkel érvelünk de a férj az csinál amit akar!


Röviden kb. ez a helyzet.

2014. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Még hogy nincs kozom hozza! Apa mar nem is figyel rank, csak idegeskedik mineenen vagy kiabal.
2014. dec. 18. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!