Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg önzö dolog, ha anyukám...

Tényleg önzö dolog, ha anyukámmal ugyanannyi idöt akarok lenni legalább, mint apósommal?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, messze. Egy évben egyszer megyünk haza Magyarországra 3 hétre. Anyukám is egyedül él, apósom is. Eddig minden évben (8 éve) úgy mentünk, hogy anyukám is jött velünk és apósomnál töltöttük az egész idöt. Mindent fizetett magának, nem élösködött rajtunk. Most is megyünk szeptemberben és a férjem most közölte, hogy az idén 2 hetet leszünk apósomnál és egyet anyukámnál. Mert neki nem pihenés, ha anyukám is ott van. Nekem ez rosszul esik és éreztem, hogy anyukámnak is rosszul esett, amikor mondta neki. De ö soha nem mond rosszat a férjemre. Most sem szólt. Én viszont így egyáltalán nem akarok apósomhoz menni. Anyukám Budapesten lakik, apósom Pécsen.
2014. aug. 23. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
na és mi lenne, ha ez a három hét a szülőké lenne? férj apukához, te az anyukához - még mindig marad 49 hét, hogy egymást boldogítsátok.
2014. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet, hogy mindenki a saját családjához megy. Legalább 1 hétre a 3-ból, így mindenki boldog lenne, és nem kell senkit "elviselni".
2014. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat, eleg nem szep a ferjedtol, hogy neki nem pihenes. En megmondanam, hogy vagy felesben, masfel-masfel het, vagy kulon-kulon 12 napot eltoltotok, es a maradek 2-ot felvaltva kozosen Pecsett es Pesten. Igy mindketten lathatjatok a masik szulojet is, de eleget toltotok a sajatotokkal. Ha nem tetszene neki, felnyitnam a szemet, hogy inkabb o az onzo, hogy elvarja, edesanyammal csak feleannyi idot toltsek, mint aposommal.
2014. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt sogoromek ugy jottek haza Uj-Zelandrol latogatoba, hogy a sogorom az anyjanal volt a 4 het alatt, a sogornom meg a sajat csaladjanal.
2014. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Én megjegyezném, hogy nekem meg az apóssal közös idő nem pihenés.


Amúgy én úgy csinálnám, hogy 1 hét anyukám, 1 hét após, és 1 hét kettesben, hogy tényleg fel is töltődjünk. (de ez én vagyok)

2014. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!