Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan no aki viszonyla...

Van itt olyan no aki viszonylag koran megozvegyult gyerekekkel es kesobb ujra ferjhez ment?

Figyelt kérdés

Hogy eltek meg a gyerekek a csalad az uj hazassgot es mit kezdtetek a gyasszal magatokban.

Mennyire volt nehez ujra huseget fogadni?

Nagyon sokszor almodom a volt ferjemmel es reggel jovok ra az uj ferjem mellett ebredem.



#házasság #Gyasz .ozvegyseg
2014. dec. 19. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen maradtam egyedül 3 kicsi gyerekkel. Nem volt időm sokat foglalkozni a gyásszal, mert dolgoznom kellett és a gyerekek is nagyon igénybe vettek.

5 év után mentem újra férjhez egy kollégámhoz. Addig nem tartottam szeretőt. Így nem volt nehéz újra hűséget fogadni.

Az első férjem természetesen nem felejtettem el, de a gyász lassan beletörődéssé alakult.

A második férjem jó férj és jó apja lett a gyerekeimnek.

2014. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AZ ferjem nagyon kiakadt mikor megtudta az elhunyt ferjem hamvait otthon tartjuk.
2014. dec. 22. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert Magyarországon nem szokás, azért. Engem nem zavarna nagyon, csak kicsit, de próbálnám megérteni, miért van Pisti urnája a kandalló fölött, ha én eddig azt hittem, az valami szamovár a nagyitól.


Ha nagyon zavarja, én megbeszélném vele, hogy bérelünk egy urna-helyet (mi erre a jó szó?) egy közeli temetőben, de akkor x alkalommal y időközönként kijár a család vele, vagy nélküle. A múlt emlék, amire emlékezni kell, nem benne élni, de a gyásznak is meg kell hagyni az időt, ahogy az emlékeknek is. Az élet megy tovább.

2014. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!