Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek/Férfiak! Volt már...

Hölgyek/Férfiak! Volt már olyan hogy a mostani vagy valamikori párod, félre kacsintgatott és mással akart volna összejönni?

Figyelt kérdés
Érdekelne ha volt ilyen,akkor miről vettétek észre?Voltak valami jelek hogy más tetszik neki és össze isjönne vele,esetleg meg is csalt?
2014. dec. 19. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Igen.

Az én exbarátnőm "vegetáriánus" volt.

Megcsalt fűvel-fával...

2014. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nejem 14 eve, amikor mar 3 eve jartunk, a fosulin megtalalta a zsaneret... A gaz, hogy en is oda jartam. A csavoka nem viszonozta a parom kozeledeset, mint kesobb kiderult, tolem tartott, de ha nem lettem volna utban, bele ment volna.... Hat ez ram nezve kellemetlen, hogy neked bejon ez az ember- mondtam a paromnak, es elkuldtem a ...oda of course. Hetekig konyorgott, h kezdjuk ujra.

Ma mar csaladunk van, megbocsatottam, de azert sokaig benn volt a szalka, foleg h. nekem utana eleg sok lehetoseg adodott, amit ra tekintettel sem hasznaltam ki.

Ami a jeleket illeti: Egy non 100 meterrol latod, ha oda van a pasasert, akivel csak ket mondatot beszel. Foleg ha harom eve vele jarsz.

2014. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!