Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után mint volt férj...

Válás után mint volt férj ajándékoznátok lakást a volt feleségeteknek?

Figyelt kérdés
Elvárhatom ezt a volt férjemtől? Elismerem az én hibámból váltunk el. Szerintetek szóba hozzam ezt a kérdést? Nagy szükségem lenne rá. Vagy ez már túl nagy kérés lenne?

2014. dec. 17. 20:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%

Az igen! Van ám bőr a képeden!

Nagy frászt ajándékoznék.

Ha lenne pénzem, akkor a gyerekeimnek vennék, legfeljebb...

38/N

2014. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Neki ez nem lenne anyagilag megterhelő. Mégis csak a felesége voltam több mint tíz évig. Gyereket is szültem neki.
2014. dec. 17. 20:26
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Napi néplázító kamu.
2014. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Ha neki szülted a gyereket, őt is nála hagyod? Vagy ragaszkodsz a gyerekhez, hogy kaphass tartásdíjat?

Még akkor sem várhatnál el lakást, ha nem a te hibád miatt válnátok el. Magyarországon nincs asszonytartás.

2014. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy kamu. De most jó hangulatban vagyok. :)))

"Neki ez nem lenne anyagilag megterhelő. Mégis csak a felesége voltam több mint tíz évig. Gyereket is szültem neki."

1. Hogy jönnek ide az anyagiak? Elvekről hallottál?

2. Az, hogy feleség voltál és szültél egy tök normális, átlagos, megszokott dolog. Miért kell ezért téged "kitüntetni"?


Kíváncsian várom további kommenteid. :)

2014. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
Végül is a k-vák is megfizettetik az aktust...
2014. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%
Az exemnek egy gombostűt nem ajándékoznék. Max. ha van gyerek, és megengedhetem magamnak, lakhat a tulajdonomban lévő lakásban a gyerekkel együtt addig, míg a gyerek be nem tölti a nagykorúságot, addig is kikötném, hogy ha pasast visz a lakásomba, akkor tipli. Mint a rongyot vágnám ki, és elvenném tőle a gyereket! Hát, úgy röviden ennyit tennék a gyerekért.
2014. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne kérdezhetnéd meg tőle? Akármit megkérdezhetsz, nem is vagytok együtt. Legfeljebb hülyének néz.
2014. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Igen felesége voltam és gyereket szültem neki. Erre egy kis botlás miatt elvált tőlem. A gyerek az apjához költözik, azért lenne szükségem lakásra. Ha kifizetem egy lakás rezsijét akkor az az enyém lesz? Mert valaki itt minden kommentjében ezt írja. Tényleg így van?
2014. dec. 17. 20:36
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

Persze :)


Én is kaptam egy Duna-panorámás lakást, és havi 500 ezret utal, hogy ne kelljen lejjebb adnom, mert dolgozni nincs kedvem.

2014. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!