Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki önálló férfinek a...

Ha valaki önálló férfinek a bnője, párja akkor valóban "elvárt hogy a nő szálljon be a fába, szaloncukorba, akármibe?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 22:57
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
persze anyagilag értem a kérdést, mielőtt jönne valaki "humoros"
2014. dec. 25. 22:57
 2/39 anonim ***** válasza:
76%
Azért ennél írhatnál bővebben, mert szerintem ez ennyi alapján egyáltalán nem megítélhető.
2014. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Ha együtt élnek, akkor igen, ha külön, akkor miért nyilván nem.
2014. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
A "miért" törlendő :)
2014. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
68%

Ha az önálló férfi 30+ a csaj meg 17, épp hogy 18 és nincs keresete, akkor nem lesz miből beleszállni.


Viszont ha a nő is keresőképes, akkor illene ha együtt laknak! ha külön külön, akkor nem!

2014. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

külön élnek, mindkettőnek van albérlete(ill. a férfinek saját lakása), a nőé kicsit lepukkant, ami nem tetszik a srácnak, ezért az esetek többségében ott vannak nála. így a karácsony is ott van tartva.

fa díszítés közben a férfi húzott szájjal utal a nőnek arra, hogy hozhatott volna legalább sz.cukrot, hamár a fába sem fizetett (amit közölhetett volna persze jóval hamarabb, hogy ne alakuljon ki ilyen helyzet..)és mag a afa díszítés, ünnepi varázs kicsit megtört a nőben.

ha számít(habár gondolom nem): anyagi különbség ég és föld, srácnak biztos, stabil jó keresete van, nőnek alacsony fizu, számláit sem győzi.

2014. dec. 25. 23:03
 7/39 anonim ***** válasza:
42%

Ha két ember együtt él, közösen karácsonyozik, akkor az alapelvárás az, hogy ezt anyagilag együtt dobják össze függetlenül attól, melyikük nő, melyikük férfi. Természetesen lehetnek helyzetek, amikor csak az egyik tud hozzájárulni a közös kiadásokhoz, de ez minden esetben a kettejük megegyezésén alapul.

Amúgy melyik bolygóról származol, hogy ez neked nem evidens? Szerintem kevered a pasid a Jézuskával.

2014. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
fura ez az az egyes szám harmadik személy... vagy... kitalálom: Ez csak egy ismerősöd?
2014. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
34%

Ja kérem, ha az ember lányának nem volt gyerekszobája...

Ha valahová karácsonyozni megyek, a világ legtermészetesebb dolga, hogy viszek valamit, amivel hozzájárulok az estéhez. Süteményt, italt, díszeket. Nem csak beülök a készre.

2014. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de a fába minek fizessen bele? AZ nálad marad, a te lakásodba.


Ha én valakit meghívok karácsonyra, eszembe se jutan, hogy fizessen bele a fába, szaloncukorba, kajába.


AJándékot, legalább egy kicsit illik vinni, lehet vinni italt, süteményt, de hogy pénzt adjon a fáért? Hát ilyent még nem is hallottam.


N

2014. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!