Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerető valóban akarhat...

A szerető valóban akarhat közös gyereket a "barátnőjétől"?

Figyelt kérdés
Egy kedves barátnőm állítja, hogy a szeretőjével közös gyereket terveznek és nem ő kezdeményezi. A gond (szerintem), hogy a szeretőnek esze ágában sincs otthagynia a családját. Van valakinek tapasztalata, hogy ilyenkor a szerető tényleg akarhat gyereket és mi lehet a végkifejlet? Féltem a bartánőmet. (olyan megjegyzést nem kérek, hogy minek avatkozok bele, mert nem fogok, csak számomra hihetetlen az egész)
2014. dec. 6. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
hát számunkra is hihetetlen - ilyen ürgét még nem hordott a hátán ez a vén golyóbis :D (vagy kamu, vagy a kedves barátnőd álmodozik és hazudozik:DDD
2014. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Barátnőd majd legfeljebb gyerektartást kap. A férfi nem fogja otthagyni a családját. Hacsak a felesége ki nem vágja.
2014. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

A szerető csak azt mondja amit a másik hallani akar.

Nő: Jaj, drágám! De jó lenne ha lenne egy kisbabám!

Férfi: ÓÓ igen, én is örülnék neki..

Nő: akár nekünk is lehetne közös babánk.

Férfi gondolkodik: Ha nemet mondok a nő megsértődik, kidob, hogy ő fiatal, anya szeretne lenni, babát akar. Ha igent, mondok akkor átölel, szétrakja a lábát.. na és ha terhes lesz??? Ráérek azzal foglalkozni

Férfi: Én is örülnék egy közös babának.. óóóó most szexeljünk baby....


Ha szerető nő képes gyereket vállalni egy olyan férfinak aki sosem hagyja el a feleségét, már meglévő gyerekeit, akkor az számítson arra a boldog vallomásra, amikor bejelenti a pasasnak, hogy apuka lesz, hogy a pasas behúzva fülét-farkát inkább szakítani fog vele, de nem fog kérni a gyerekből, és onnantól kezdve a nőből sem. Viszont lesz egy másik szeretője..

2014. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hazudni nem szokott a barátnőm, viszont tény, hogy ő nagyon szeretne gyereket. A szeretője könnyen találhatna bárki mást, tehát már lepattanhatott volna rég. "Állítólag" bár ez is csak elmondás, a szerető is nagyon szeretne gyereket, de a legális párja már nem akar, és ezért lenne neki jó mástól.
2014. dec. 6. 20:01
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Na ja, akkor miért nem válik el? Nekem nem áll össze a kép.


Elég kevés esélyt látok rá, hogy őszinte a barátnődhöz.

2014. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

" a szerető is nagyon szeretne gyereket, de a legális párja már nem akar, és ezért lenne neki jó mástól."


Férfiember ilyet nem csinál, nem akar, nem gondol.

Igaz nem mondtad, hogy férfi a szerető? vagy okapi, gnu, vagy leveli béka?

2014. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

"Hazudni nem szokott a barátnőm, viszont tény, hogy ő nagyon szeretne gyereket."

Tényleg, nem te vagy ez a talpig becsületes, morális csúcs szerető? ? ?

2014. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6- ja való igaz. egy bika ;-). Félretéve: igen férfi...
2014. dec. 6. 20:09
 9/18 A kérdező kommentje:
azt krdezték nekem hazudik-e, ha azt tenné nem mondta volna el a sztorit. A morálját hagyjuk. Nem a férje vagyok. A kérdésre várok választ, nem annak megvitatására, hogy melyik szereplő, mennyire erkölcsös. Mert az nem kérdés.
2014. dec. 6. 20:10
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Arra mit mond, hogy miért nem válik el? Mert ebből talán ki lehetne indulni.


Bár én is leginkább arra szavazok, hogy a pasi csak nem mond egyértelmű nemet.

2014. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!