Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban értéktelen az aki...

Valóban értéktelen az aki munkanélküli?

Figyelt kérdés
Teljesen feleslegesnek érzem magam, folyamatosan azt kapom a férjemtől, hogy éhen döglenék ha a itthagyna. 6 hónapos babával vagyok itthon.
2014. okt. 22. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, nincs munkaviszonyod se, vagy most csak a GYED-es időszakra vagy otthon?


Egyébként a házasságodban más jellegű, mélyebb problémák lehetnek, ez csak az egyik tünet.

2014. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6 hónapos babával teljesen normális ha otthon vagy. A munkanélküliség meg egy állapot nem egy jellem, ez nem határozza meg hogy valaki felesleges-e. De sztem is lehetnek itt más gondok is, ha ilyeneket mond.
2014. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem veled van a baj,hanem a férjeddel!Hogy mondhat ilyet?Én sem dolgozom per-pillanat,de a párom soha nem mondana nekem ilyet.Pedig a mi helyzetünkben tényleg így lenne!
2014. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ki milyen párt választ, nyilván eddig sem volt egy kedves ember, nem ma vált ilyenné. De ha neked ez kell... Én sem dolgozok, gyerekem sincs, mégsem zavarja a páromat, sőt ő javasolta hogy lépjek ki a munkahelyemről, mert rosszul éreztem ott magam.
2014. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A férjed, mindig ilyen t.hó volt vagy csak most jött ki rajta? Hogy mondhat valaki ilyet a párjának a gyereke anyjának?

Én is munkanélküli vagyok jó ideje. Átlagszakmám van elmúltam 40.

Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen nőnek a munkaerő piaci értéke erősen közelít a nullához. A párodat felvilágosíthatnád, hogy egy munkahelyen egyrészt sikítófrászt kapnak egy kisgyerekes anyától másrészt, mit gondolt hová fogod rakni a gyereket? Mert ugye 6 hónaposan még nem veszik be a bölcsibe legjobb tudomásom szerint de javítsatok ki ha tévedek.

És mindenképp állj a sarkadra és oszd ki a párod ne hagyd, hogy így beszéljen veled nem a kutyája vagy hanem a gyerekének az anyja és ha lelép talán találsz a gyerekének egy jobb apát! Azért mindennek van határa én egy ilyen beszólásért már leszedtem volna a haját pedig én inkább egy megbeszélős típus vagyok de alázni nem hagyom magam.

2014. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, aki ilyet mond, az az értéktelen.
2014. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hetek óta könyörgöm, hogy vegye ki a kutyaólat a sufniból, mert én nem birom egyedül és esik az esö, kellene a kutyáknak, de most süt a nap- most fúj a szél stb. Ma elszakadt nálam a cérna mikor látom, hogy a kutyák tálja az esőn tele ázott táppal holott megkértem tegye az eresz alá.....és papoltam neki egy sort. Erre ordítozni kezdett, a pici feje fölött. Persze egyből sírni kezdett, én meg mondtam a férjemnek, hogy szedheti a cuccát.
2014. okt. 22. 14:20
 8/19 A kérdező kommentje:
Erre volt a válasz, hogy éhen döglenék... Nem volt mindíg iyen.
2014. okt. 22. 14:23
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy barom. Lehetne megértőbb. És szerethetne jobban is téged. Szerintem is mélyeben gyökerező gondok vannak nála/tok.
2014. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Egy hat hónapos baba mindenki idegrendszerét meg tudja viselni. Sajnos megértem mindkettőtöket. Próbáljátok valahogy átvészelni ezt a nehéz időszakot anélkül, hogy komolyabban sértegetnétek egymást. Te ne fakadj sírva, ha a férjed nem tesz meg valamit, ő pedig ne mondjon neked ilyeneket. Most épp elég gond a baba és hogy pihenni tudjatok. A férjedbe sajnos nem sok együttérzés szorult és elég zsarnoknak látszik, ha előtte nem volt ilyen, még hátha megváltozik, csak legyél vele elnézőbb.
2014. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!