Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gpndoltok? Ne segitsen a...

Mit gpndoltok? Ne segitsen a ferfi neha a haztartasban?

Figyelt kérdés

Anyos ilyet mondott a kisfianak hogy ne segitsen sokat mert az asszony megszokja.

Ez termeszetesen nem igaz mert az asszony allandoan pörög, felsopor, felmos, ruhat mos, ruhat terit, mosogat, főz. Mig a ferfi elvan. Neha besegit de ritka. Mosogatni sehogysem hajlando.


Mondhat ilyet anyos??


2014. dec. 26. 18:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A ferfi meg tvzik es elvan?

Az osszekoltozest ketten vallaljak tehat ennyi jogos lenne neha hogy besegit, sőt nem segit hanem csinalja mert kettejuk dolga.

2014. dec. 26. 18:41
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy mondhat! Te meg nyugodtan tojhatsz rá! Ketten kell a háztartást ellátni.
2014. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ugyisen csinalok mindent, tehat neha nem halhat bele.

egyebkent is ketten vallaltuk tehat nem sertodhet meg

2014. dec. 26. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Én pl besegítenék a páromnak, ha már úgyis együtt vagyunk és egy házban lakunk, a minimum ez lenne szerintem :)
2014. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Az én párom nem papucs hanem férfi!
2014. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ketten lakunk egy háztartásban,akkor ketten is kell takarítani szerintem.

Párja vagyok nem rabszolgája,közösen takarítás a jó,ki ezt csinál,ki pedig azt.

Hamarabb is megvan és jó móka is tud lenni.

2014. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ mennyid dolgozik. Az én férjem iszonyat sokat dolgozik, ezért nem várom el hogy segítsen. Egyébként van 3 kisgyerekünk is...
2014. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ketten csináljuk a koszt, ketten is takarítjuk el.

A párom pl kifejezetten szeret mosogatni, és nem esik nehezére semmilyen házimunka.

2014. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... "segít". Egy háztartásban, ahol két felnőtt lakik, egyik sem segít, mindkettőnek ugyanúgy dolga a házimunka.

Amúgy persze, anyós mondhat akármit, maximum nem foglalkozunk vele. Szerencsére az én anyósom nem mond ilyen hülyeségeket.

2014. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, elég, ha a ráeső felét megcsinálja. Az enyémben akkor kell csak segítenie, ha beteg vagyok, de én is segítek neki, ha beteg.
2014. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!