Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gpndoltok? Ne segitsen a...

Mit gpndoltok? Ne segitsen a ferfi neha a haztartasban?

Figyelt kérdés

Anyos ilyet mondott a kisfianak hogy ne segitsen sokat mert az asszony megszokja.

Ez termeszetesen nem igaz mert az asszony allandoan pörög, felsopor, felmos, ruhat mos, ruhat terit, mosogat, főz. Mig a ferfi elvan. Neha besegit de ritka. Mosogatni sehogysem hajlando.


Mondhat ilyet anyos??


2014. dec. 26. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk attól függ ki mennyit dolgozik. Amikor a férjem reggeltől - még itthon is - hajnali 3-ig dolgozott, akkor nyilván én csináltam mindent. Most, hogy mind a ketten 8 órázunk, megosztjuk a munkát. Ez így fair.

Régen, mikor a nők otthon voltak míg a férfi dolgozott, persze, hogy addig ők sem lógatták a lábukat hanem csinálták a házmunkát és kész volt mire a férj hazaért. De ha mind a ketten dolgoznak akkor miert csak a nő dolga pluszban a közös dzsuva eltakarítása?

2014. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad összeköltözni olyan férfival, aki az anyukája mellől költözik és nem egyedül él!

És akkor nincs ilyen probléma.

2014. dec. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne SEGÍTSEN, vegye ki a részét!

Nem ugyanaz.


Mondhat, hisz szólásszabadság van vagy mi fene...de ebből mit fogad meg a fia, már az a saját döntése, ha megfogadná a "jó" tanácsot, akkor qrva gyorsan megszokná, hogy mindent egyedül kell csinálnia, de már csak egymagára..nem vagyok cseléd

2014. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az igazi ferfi az eskuvoje napjan elhagya szuleit es eggye valik az felesegevel.

Magyarul nem hallgat tobbet az szuleire o az uj csalad feje.

Hazimunka megbeszeles targya a feleseggel nem az anyukaval.

2014. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!