Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a többségben a férfi nyugodtan el mehet szórakozni, női kérdések miért nincsenek?

Figyelt kérdés
Itt hisztiznek a nők, hogy nekik mekkora teher a karácsony, főzni kell, takarítani, hát nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak. Ki kért erre bárkit is? Aztán jön a kérdés, hogy a férfi elmenne szórakozni. Miért ne mehetne? És a nők miért nem mennek? Nem értem? Hisztiznek otthon vagy akkor is ilyenkor takarítanak? Vicc az egész.
2014. dec. 27. 00:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem csak karácsonykor szoktam főzni, meg takarítani.

A különbség annyi, hogy ötször annyi emberre és több fogást csinálok, azért mert ezt szeretném, én hívom meg őket hozzánk. Szórakozni meg megyünk együtt is külön-külön is. Szerintem aki hagyja azt, hogy úgy bánjanak vele mint egy személyes játékbabával akár nő, akár férfi csak magának köszönheti, hogy hagyja.

2014. dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a férfiak részéről általában elvárás, hogy legyen karácsonyi hangulat, rendes ünnepi kaja és tiszta lakás, de ha már hazacipelik a fát és beállítják a talpba, már azt hiszik vége is a feladataiknak. Az elmenetel meg úgy néz ki, hogy apu megy szórakozni, anyu meg marad a gyerekekkel."


Lehet, hogy nem kellett volna egy gyökérhez hozzámenned?

2014. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki olyat szagol, amilyet szakított.

mivel mindketten szabin voltunk, elosztottuk a feladatokat, persze a nagyját én csináltam, de csak 3-an voltunk, így nem csaptunk nagy bulit. Én nem vállalom túl magam, minek?

2014. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
12:Persze, mert ezzel kezdik a kapcsolat elejen, hogy dragam, majd ha gyerekeink lesznek akkor tojok rajuk??? Vagy a felesegek, hogy majd szules utan felhizok mint egy malac,nem szexelek veled es egesz nap uvoltok a kolykokkel mert idegesitenek? Az emberek folyamatosan valtoznak meg a hazassag alatt is. Nem mindenki marad ugyanolyan hazassag elott es a gyerekek szuletese utan.
2014. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatomban sem volt még gond abból, hogy fogtam magam és elmentem a barátnőkkel bulizni, szórakozni, nyaralni, vagy bárhova. Sose kértem engedélyt, mert senkinek a tulajdona nem vagyok, hogy nagy kegyesen el kéne engednie bárkinek is, ha mehetnékem van. Ugyanígy fordítva, egy szóval nem próbáltam még megállítani egy pasimat se, ha sörözhetnékje támadt. Menjen, mindenkinek szüksége van arra, hogy kikapcsolódjon a párja nélkül. Illetve itt az oldalon sokan állítják, hogy nincs erre szükségük, de nyilván azért, mert a párjukon kívül nincs más emberi kapcsolatuk, amit ápolni kellene. Sose hisztiztem, hogy sok a dolgom, mégis mindig tiszta a lakás és van otthon kaja. Takarítani nem szeretek, de megcsinálom, a főzés meg számomra egy hobbi, nem teher, sütés-főzés szabadidős programnak számít nálam, nem pedig kötelezettségnek. Ha egyedül élek, akkor sem hisztizek, ha van párom, akkor meg pláne, mert a házimunkát egyértelműen felosztjuk, és így kevesebb jut nekem is, mint ha egyedül élnék.
2014. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: Nagyon szép és jó amit írtál, de a kérdésben nem önmagában a sörözésről van szó, hanem arról, hogy a férj a megbeszélteket az utolsó pillanatban felrúgja.
2014. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A többiek sem csak ennek fényében válaszoltak, miért engem emelsz ki? Egyébként akkor mi van? A nőnek is van élete jó esetben, ő is talál magának szépen más programot. Nem hiszem, hogy megáll az élet attól, hogy a pár egyik tagjának közbejön valami.
2014. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!