Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő sikertelen párválasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő sikertelen párválasztás terén, akkor miért mindig őt hibáztatják, míg fordított esetben nyugodtan lehet hibáztatni a nőket (ha egy férfi siketelen)?

Figyelt kérdés

TISZTELET A KIVÉTELNEK!


Arra gondolok, hogy a nőknek azt mondják, hogy az ő hibájuk, hogy rossz tapasztalataik vannak, mert az igazi kincseket a barátzónájukba száműzik (lol :D), míg a férfiak sikertelenségének a nők lelketlensége, felszínessége az oka.

Mi ez a kettős mérce?!


2014. okt. 17. 18:29
 1/6 anonim válasza:
66%
A nőket lenézik a pasasok. -.-
2014. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Mert legtöbbször a nők nem is kezdeményeznek párkapcsolatot. Jelenleg többek között nálunk is úgy néz ki a "párkeresés", hogy a férfiak udvarolnak azoknak a lányoknak, akik tetszenek nekik, a lányok pedig ezek közül a férfiak közül kiválasztanak egyet.


(Tehát onnan jön ez a kettősség, hogy a férfiakat "nem lehet" hibáztatni, amiért udvarolnak annak, aki tetszik nekik, viszont a nők feladata lenne kiválasztani ezek közül a megfelelőt, és ha ez nem sikerül, az az ő "hibája".)

2014. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert nem mindegy miért hagy ott a srác...lehet h elviselhetetlen vagy...
2014. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
azért mert a nő választ.
2014. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A pasik, akiket eddig elhagytam, mind elviselhetetlen szakadékok voltak, nem is jutott idejük arra, hogy ők ítélkezzenek felettem. Engem még nem dobott ki senki.
2014. okt. 17. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert magyarok, ezeknek csak a sz.rdoválás megy. Én is mindig rácseszerintettem pasi téren, igen, hibás vagyok! Nem vagyok elég dagadt és hisztis, valamint nem bujtatok minden nap uj pasit az ágyamba. Nem is tisztel a férjem sem...:((
2014. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!