Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jelezzem neki, hogy ő...

Hogyan jelezzem neki, hogy ő is tetszik nekem és nyugodtan elhívhat randizni?

Figyelt kérdés
Pár napja egy közös barát szülinapi összeröffenésén megismerkedtem egy sráccal. Mivel 20 éves lett a barátunk, olyan partit rendeztünk neki, hogy 3 napon keresztül különféle programokat szerveztünk neki, és minden barátja együtt volt vele végig, vagyis én is a sráccal voltam. Nagyon vicces, sokat nevetgéltünk együtt, oltogattuk egymást, aztán félig viccesen utalgatott rá, hogy tetszem neki. Még azon a napon, mikor először találkoztunk, bejelölt facebookon és végiglájkolta a fotóimat, mikor találkozunk, mindig nagyonnagyon mosolygott. Az a "baj", hogy nem tűnik ilyen taktikus, magabiztos srácnak, és tényleg, csak néhány megjegyzést tesz meg mosolyog, nem lép konkrétan semmit. A 3 napos parti-dolog véget írt, de elég gagyi indokokkal minden nap rám ír. Igaz, ilyenkor csak pár szót beszélünk, aztán nem kérdez újabb dolgokat... de elég egyértelmű lenne nekem, hogy tetszem neki. De olyan félénk, hogy szerintem (még) nem mer elhívni kettesben randizni. Kicsit fiatalabb is nálam (én 19, ő 18). Nagyon szeretnék találkozni vele, hogyan jelezzem felé, hogy hívjon el?

2014. nov. 26. 19:42
 1/1 anonim válasza:
nem olyan nehéz, egy srác helyében sokkal nehezebb :D, amikor beszélgettek hobbiról vagy ilyesmiről, elmondod pl: "ja igen én is rég koriztam, már annyira akarok", vagy "nekem a hobbit első két része annyira tetszett, alig várom a harmadikat"- mindegy, ami igaz rád. Ezek után ha nem lép, akkor nem tudom :D, 18/f
2014. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!