Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő meddő, a testvérének...

Manócska1 kérdése:

Ha egy nő meddő, a testvérének ikrei születnek az egyik babát örökbe adhatnák a meddő nőnek és annak férjének?

Figyelt kérdés
meddőség,testvér,ikrek,babák,örökbe adás

2014. dec. 27. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Örökbe adhatják, de bármelyik fél fejében fordul meg a dolog, mentális problémái vannak. Aki képes szétválasztani az ikreket, nem érdemel gyereket.
2014. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Akár ikrek, akár nem, megtehetik, de ha képesek megtenni, akkor nem valók nekik sem a gyerekek, sem az élet.
2014. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, remélem ez csak valami elborult elméleti kérdés és senki nem gondolkodik élesben ilyesmiről.
2014. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

És mi alapján választanak, hogy melyiket adják örökbe?

Ec pec kimehetsz?

2014. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
29%

"És mi alapján választanak, hogy melyiket adják örökbe?

Ec pec kimehetsz?"


a TESTVÉRÉNEK adja örökbe. és igen, simán megtehetik. rengeteg ilyen eset van, csak nem ikrekkel, hanem simán testvérekkel. aki meddő az netán ássa el magát?

így legalább a saját testvérének a gyerekét nevelheti fel és nem is kell rá hatezer évet várnia.

az meg a testvérnek a dolga, hogy örökbe adja e vagy mit csinál a gyerekével.

egyébként van, hogy egy gyereket terveznek és ikrek jön, de arra már nincs kapacitásuk. olyankor örökbe adják az egyiket. most figyelj: IDEGENNEK. ^^ és így a gyerek még mindig jobban jár, mintha éheztetnék, mert két gyerekre már nincsen keret. sajna ez van. üdv a való világban. ki lehetne kapcsolni néha azt a gépet. :))

2014. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Arra nem válaszoltál, hogy mi alapján döntik el, hogy melyikről mondanak le!

Látszik, hogy nincs gyereked!

2014. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
Ez nagyon beteg... Ki az aki csak úgy odadobja másnak a saját gyerekét, legyen az testvér vagy sem. A meddő nőket sem kell sajnálni, örökbe is fogadhatnak. Nem dől össze a világ, ha nem saját a gyerek, nem azért élünk, hogy szüljünk.
2014. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%

miért nekem kellene rá válaszolnom? én nem adok örökbe senkit, ember!!

egyébként meg van gyerekem, csak veled ellentétben én nem a gép előtt élem az életem. most rajtam töltöd ki a dühödet, mert megtudtál valamit a büdös valóságról? mikor kiderült, hogy nem létezik a húsvéti nyuszi, kit támadtál le?

2014. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

igen, örökbe adhatják.

a többi hitetlenkedő válaszoló pedig most már fejezze be a Teletabik bámulását, mert vár még rájuk egy pár durva dolog.

2014. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
A 8-as, 9-es válaszoló egy icipicit beteg.
2014. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!