Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miből lehet tudni,...

Férfiak, miből lehet tudni, hogy a nő aki veletek van pénzre hajt?

Figyelt kérdés
Célozgat h vegyetek meg neki vmit? Hogy adja elő? Igényli h befizessétek kirándulásra, kozmetikushoz, fodrászhoz? Bátorít, h vegyél virágot? Elvárja h járj testedzésre, öltözdödj, csinosan, divatosan, meg jó autód legyen? Vegyél neki ékszereket, ruhát, ajándékokat ? Mivel éri el ezeket, h költsél rá pénzt?
2014. dec. 27. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sokat erdeklodik mennyi a pasi fuzetese illetve mennyi penze van..
2014. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan így ahogy leírtad!
2014. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Így csak a buták csinálják.
2014. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miket mondanak a buták? Miket az okosak?:)
2014. dec. 27. 23:28
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan, itt keresel továbbképzést?
2014. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem keresek tovább képzést, csak a pasik mindig erre panaszkodnak. Lehet csak ők fújják fel.
2014. dec. 27. 23:35
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Hogy a facebookon lóg folyton azokkal a kijelentésekkel, hogy milyen jó ennek meg annak, mert mennyi helyen voltak, meg irigykedik mindenkire, műbigyókat vásárol az ebayról magának, nehogy lemaradjon a barátnői mögött, meg látványosan az a sznob kategória.

Volt egy barátnőm az volt ilyen, nem tudom a húgával versenyezgetett, vagy a barátnőivel, de csupa olyan cuccokat erőltetett magára, ami nagyon nem volt összhangban a pénzügyi lehetőségeivel.

Jellemzően a szegénységben nevelkedett emberek lesznek ilyenné, pláne, ha még volt egy irigy testvérük is.

Ugyanakkor volt olyan barátnőm, aki rengeteg pénzt keresett, kis lakásban lakott, volt egy szakadt farmerja, azt hordta mindig, év végén meg kapta a milliós jutalmakat. És rendszeresen adakozott árvaházaknak több százezer Forintot.

2014. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Ezek a kérdèsek. -.- Ez jellemfüggő,nem mindenki így adja elő.Van,aki így,és a "pénzre hajt",valaki meg nem csupán a "pénzre hajt",mégis így viselkedik.
2014. dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Aki rutinos aranyásó, az már akkor lekoptat amikor kiderül, hogy nincsen autód/házad, vagy komolyabb pénzmagod. A kezdőket viszont még a randival meg lehet fogni, egyszerűen el kell vinni őket sétálni és nézni a reakciót. Amelyik szereti a pénzt és a luxust, annak a séta maga a döbbenet: "Nem vitt valami jó helyre? A csóró!". Én ugyancsak nem szoktam közölni az első pár randin azt hogy mim is van otthon, ilyenkor nem is kocsival megyek a randira (sok nő számára a jó pasi egyet jelent egy fuvarcéggel), és az sem számít az ismerkedés elején, hogy hol élek és mennyiből. Aki ezek után érdeklődik aktívan, az minimum gyanús.

Ha pedig egy aranyásó mégis átjut a védelmen, akkor szimplán elbukik az "egyszer én fizetek, egyszer te" elven. Nincs olyan aranyásó, aki hajlandó lenne fizetni egy beülésért, ennek a puszta felvetésekor is mulattató felháborodás ül ki az arcukra. 2-3 hónap ilyen "csóró" randizgatás után már ki lehet ismerni a nőt, lehet vele tervezni.

2014. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
38%

Ha nagyon buta az illető és már az első randin is a fizetésemről érdeklődik, az egyértelműen felejtős.

De a nők többsége ennél ravaszabb.

Van viszont egy biztos módszer a pénzéhes nők kiszűrésére, de kockázatos.

Nyilván nem a kapcsolat elején ajánlott, hanem ha már valmennyire sikerült kiismerni a másikat és nem tűnik anyagiasnak, de ezzel a módszerrel biztosra lehet menni.

Oda kell neki adni a bankkártyát, hogy menjen el vásárolni és vegyen magának amit szeretne.

Ha szolidan költ a józan ész határai között, vesz mondjuk egy szép ruhát, vagy táskát vagy egy pár cipőt, de nem esik túlzásba akkor nem a pénz miatt van veled. Ha ész nélkül költekezik, akkor csak az anyagiak érdeklik.

Tudom ijesztően hangzik, egy "aranyásó" akár le is nullázhazja a bankszámlát, mint már írtam, csak olyankor ajánlott, ha már valamennyire megismertük a nőt és rendesnek tűnik.

Ez a módzser 100% -os bizonyosság, a sikerért pedig mindig kockáztatni kell.

30F

2014. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!