Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy a nők a pénzre mennek?

Figyelt kérdés
Biztos van olyan nő, aki a pénzre megy, de azért szerintem, ebből nőtípusból kevés van. Én rengeteg nővel ismerkedtem eddig 28 éves vagyok, de ismerkedésem során egyetlen nőnél tapasztaltam, hogy az volt a baj hogy szegény vagyok.
2013. márc. 17. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert könnyebb ráfogni a pénz hiányára azt, hogy nincs nőjük, mint belátni, hogy azért nincs mert nyomorultak és valami gáz van velük. Szerintem.

21L

2013. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Teszed le a BMW kulcsát kislány!

2013. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő a pénzre megy, de ha olyat kérdeznek tőlem hogy:

-te mennyit is keresel? vagy:

-ugye eltartasz majd?

akkor szerinted mire gondoljak? Mert ezek megtörténtek.

2013. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
egy nőnek nagyon fontos a biztonságérzet a pénz ezt megadja még sok egyéb mellett neketek nemfonots a pénz mert nekem sajnos nagyon csak azt nemszabadhagyni h elvegye az ember agyát ..
2013. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A többség nem konkrétan a pénzre megy, viszont NAGYON FONTOS szempont az is. Ezt szerintem már a nők többsége nem tagadja.
2013. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Mert aki domináns, határozott, céltudatos és magabiztos férfi, az általában anyagilag sem áll rosszul, és ezek a tulajdonságok vonzóak a nők szemében. Csak a legtöbb férfi összekeveri az okot az okozattal és annyit lát az egészből, hogy a pénz számít.
2013. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Gondolkozz el rajta: te meiket választanád? Ha valaki mellett csóróságban keljen leélni az életed, beosztani minden forintot ami csak az alapvető kajákra elég, nélkülöznöd kell egy csomo jó dolgot.

Vagy minden hétvégén mennétek bulizni-Balatonra-welneszre-kirándulni, van egy menő autód ami nem romlik el 15kilométer után, és mindig telivan a benzintank. Finom kaják közül válogathatsz.....

Meg még sorolhotnám,

És a gazdag palik között is vannak normálisabbak.

2013. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Én az elsővel értek egyet, hogy általában a hipernyomorékok szokták ezt mondani, mert nem tudnak normális csajokat összeszedni... 21L
2013. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok, az a felállás olyan hogy kevés a foka sok az eszkimó, pláne Magyarországon, kevés a gazdag, felső 10 ezer, Tehát ne csodálkozzon az olyan nő, hogy megbújik esetleg egy másik nő is. Szóval egyáltalán nincs biztonságban egy olyan nő, sőt még anyagilag se, mert egyszer csak, ráun és dobja a nőt, hiszen gazdag bárkit megkaphat és akkor nagy kopp lesz, több oknál fogva is ( mehet a szegénységbe, érzelmileg is esetleg)
2013. márc. 17. 14:42
 10/20 Aladárkiss ***** válasza:
A pénz szerintem lényegtelen,annyi legyen el tudd hívni valahova vagy be tudjatok ülni egykét helyre. Nagyon sok ismerősöm van, aki tele van pénzel és még is boldogtalan pedig van párja jól is néz ki a barátnője és még is unja az egész életét, hiába járják a világot. A csajt hiába pénzeli egy nála fiatalabb gyerekel mászik férre aki ráadásul csóró. Akkor hogy is van ez ?? Amúgy meg vannak olyan lányok akik nem azt nézik mennyi van a tálcádba mikor fizetel hanem rád kíváncsi mint emberre. De persze az is igaz, vannak olyanok akik a pénzt nézik ezzel is biztosítani akarják a jövőjüket és inkább bevállalják azt, hogy egész életükbe boldogtalanok lesznek muszályból szét teszi a lábát, nyel mindent csak az anyagi javai meg legyenek. Ha megismerkedsz egy lánnyal rögtön le lehet vágni mi kell neki.... Aztán eldöntöd neked megfelelő e.
2013. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!