Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy a férfiak...

Miért van az hogy a férfiak azt gondolják hogy csak a pénzre mennek a nők?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit aki úgy gondolja hogy csak a pénzére megyek,habár még nem mondta a szemebe de érzem hogy így van, célozgat.amúgy hozzátéve elég csinos lány vagyok és választhatnék valami jobb pasit is mert lenne,de jelen esetben ő érdekel. ha tovább folytatja hagyom a fenébe mert ha így mennék bele a kapcsolatba bűntudatom lenne kb már ha egy teára is meghívna..


Maga a téma is érdekel mert ha megismerek pasit azonnal közli hogy olyan barátnőt keres akire nem kell költeni mert neki nincs pénze. én meg nyilván nem fogok olyannal kezdeni aki nem költ rám mert hogy néz már ki hogy én költök egy pasira.(eddigi pasijaimat nem terheltem le anyagilag és amit lehetett megpróbáltam kifizetni saját zsebből és nem vetettem meg velük!)

Szóval hogy ennyire fontos lenne a pénz a pasiknak a kapcsolatban még ha nem is ez a mérvadó?



2013. aug. 5. 02:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert az égegyadta világon sehogy sem deríthető ki egy jómódúbb férfihoz közeledő nő VALÓS szándéka.
2013. aug. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
ti meg miért hiszitek azt fojton hogy a fiúk csak a szexre hajtanak?
2013. aug. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Elég csak beregisztrálni egy társkeresőbe férfiként, vagy egy chat oldalra felmenni, beszélgetnék egy nővel, egyből kb a második kérdése az, hogy mi a foglalkozásom?

Erre már zsigerből kérdezek vissza, hogy pénzt akar kérni?

Ekkor fel vannak háborodva, hogy hát akkor miről beszélgessünk, és akkor felejtsem el a kérdést.

Meg tudományosan beigazolták, hogy egy pénzesebb férfival jobb a szex.

2013. aug. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, h a 99% azért nézi, h van e mit a tejbe aprítani.

Ez alatt pedig nem milliókat értek, hanem, h azért legyen a palinak pénze.

Valahogy a környezetemben nem a munkanélküli meg rokkantnyugdíjas, havi pár tízezerből élő férfiak a keresettek a nők körében, hanem azok leginkább, akiknek telik a luxusra.

2013. aug. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Jah meg ott a jó öreg FHM vagy CKM trükk.

Felreggeltek a srácok több társkeresőre is, pontosabban feltették a főszerkesztőt, de egyik regen ilyen kis átlagosba, másikon meg BMW meg öltöny meg minden.

Gondolom nem kell leírnom mi lett a vége.

Na jó leírom.

Az ugye alap, h az első változattal a kutya nem állt szóba, bezzeg a BMW verzió már igazi tenyészbika lett.

Jah és buzdították h próbálja ki bárki otthon.

Következő számban csak a megerősítéseket lehetett olvasni.

2013. aug. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
29%
Akkor te azon kevesek egyike vagy, aki kivételes lány.:) Mert..ez a módi, felszínes lett az egész világ, nézz körbe, ha mész valahova, figyeld meg az embereket/párokat!:) Nem nehéz kitalálni mi hozta össze a legtöbbbjüket:)Kíváncsi lenék hány pár, valamint házasság maradna meg, ha a barát/férj gubancba kerülne.
2013. aug. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell messzire mennie, ott a Családi kategória.

Mindent elárul a nőkről....

2013. aug. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Mert a férfiak is magukból indulnak ki és ők is csak a lehúzható férdiakat nőket keresik általános emberi kapcsolataikban, ezért fel sem merül bennük, hogy más ne a pénzt lesné. Érdekes olyan sokat hallani a női nem "pénzéhségéről", a környezetemben pedig legtöbbször olysn férfival találkoztam, akik kihasználták a nőket anyagilag: nem luxusóra vagy luxusnyaralás, hanem ingyen lakott a nő albérlrtében, kajába nem adott bele, de zabálni azt tudott, jaj adj kölcsön egy huszast hó elején megadom stb. Meg házasokat, ahol ha a férfi elveszti a munkáját, megsértődik a világra és nem megy el dolgozni és a nő tartja fenn a családot. Szal a pasik kvára pénzéhesek. Nézz csak meg egy férfi vállalkozót, ott csal, ahol tud csak a pénz legyen több.
2013. aug. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Biztos nem véletlenül alakult így!!!

Ezt az élet hozta, gyakorlati alapja van annak, hogy a férfiak minden nőről azt hiszik, hogy csak a pénzre mennek.


Én sem tudok más tapasztalatról beszámolni, valóban elképesztő, hogy mennyire fontos a nőknek a pénz.


"Szóval hogy ennyire fontos lenne a pénz a pasiknak "


Nem-nem, a nőknek fontos, a pasik csak ki akarnak törni ebből!!!


Elég csak a napi hírekre gondolni!

Minden nap van valami bulvár hír arról, hogy melyik modell, vagy kezdő színésznő, stb stb. melyik milliárdost vénembert fogta meg magának.

Meg persze hozzáteszik, hogy mekkora a szerelem... Na ja.

Egy nőt 8,5 cm-rel is boldoggá lehet tenni.

Ekkora egy bankkártya...

2013. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom ezt. Különben is kár általánosítani...
2013. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!