Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes olyan házra költeni a...

Érdemes olyan házra költeni a pénzem ami valószínűleg sosem lesz az enyém?

Figyelt kérdés
Anyósoméknál lakunk a párommal. Sajnos a szobánk ablaka elég régi ('86-ban épült a ház) ezért süvít be a hideg. Szeretném kicseréltetni, de nem tudom, hogy jó ötlet -e. Mi lesz akkor, ha esetleg különmegyünk a párommal? Pedig annyi mindent szeretnék csinálni a szobán, jó lenne kifestetni is. Mit tegyek?
2014. dec. 28. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Már azért is kicseréltetném az ablakot,hogy jól érezzem magam a szobában.

Persze lehet ideiglenes megoldásként alkalmazni a tapadós felületű szigetelőt vagy a szilikon pasztát,de ha nagyon húz a hideg az ablak felől akkor érdemes az ablakot kicseréltetni.

Ne a pároddal beszéld meg az ablakcserét és a festést hanem azzal akié a ház melyben laktok!!Mi lenne a véleménye az anyósodnak az ötletről? Szerintem a változtatáshoz mégis csak ki kellene kérni a beleegyezését! Esetleg az anyósodék kifizetnék nektek a javítást vagy ingyen laktok nála? Miért nem akarsz az anyósoddal és apósoddal beszélni?

2014. dec. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Idefigyelj!

Megoldom én a problémádat.

Ha a "pároddal" hosszabb távra tervezel, mint egy festés (3 év), meg egy ablak felújítás, (10 év), akkor nosza, kenjétek ki azt a szobát, belefájhat vagy 5000-be a diszperzit, meg az ecsetek, fóliák... Az ablakot meg a műanyag töredékéért felújítják, azok még nem összetoldott hulladékfából készültek, nekünk is akkori bukó-nyílók vannak.

Ha már anyós-pajtás odatolja elétek a zabálnivalót, ennyit megér, nem? Manapság úgyis az a "megéri-nem éri" r.hadt világot éljük.

Ha élethosszig tervezel a pároddal,-azt szokták mondani, párja a galambnak van-akkor meg mit számít, h. megéri-e?

2015. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!