Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már hazudtatok valaha a...

Ti már hazudtatok valaha a jegyeitekről a családotoknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem mutattad meg az ellenőrződ/nem mondtad el/mást írtál be radírozós tollal

2014. nov. 10. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Óhjaj :D 5.-es korom óta mindig 2db ellenőrzőm volt. A valódi osztályzatot csak a bizonyítványba látták.
2014. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hazudni úgy nem hazudtam,hanem inkább nem mondtam el.

Mikor otthon kérték az ellenőrzőmet mindig kitaláltam valamit,hogy most éppen beszedték,hogy beírják a jegyeket,de ezt csak ideig-óráig tudtam csinálni.

Mikor otthon előkerült az ellenőrző és azzal együtt kiderültek a rossz jegyek verést kaptam.

2014. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én nagyon sokat hazudtam, és azóta is bánom. Eddig idén bírtam, de most már nem szoktam elmondani. De legalább nem hazudom :). Én is azt szoktam csinálni, hogy a padomban hagytam, a szekrényemben felejtettem, egyeztették...

Írjatok még légyszi

2014. nov. 10. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám volt az igazgatóhelyettes a suliban, ahová jártam. Előbb tudott mindent, mint én. :D Miután másik suliba mentem, már nem is nagyon érdekelték a jegyeim, mondván ennyi időse már magamnak tanulok.
2014. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden jegyet elmonddok nekik, akkor is ha szar a jegy, ha van valami rendes indok, stb ami miatt lett szar a jegy, akkor hozzáfűzöm azt is, bár tudom, hogy attól még szar lett.
2014. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekik ergó nem hazudok

Van enapló :-D

2014. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor még volt ellenőrzőm, akkor vagy a tanárnak mondtam azt, hogy elhagytam/otthon felejtettem/a másik teremben maradt, vagy otthon egyszerűen azt mondtam, hogy nem kaptam jegyet. Mikor már nem volt, akkor meg egyszerűen nem mondtam el a jegyeket, csak a szülőértekezleten látták, hogy mi a helyzet. (amúgy kb 3-4 tárgyból közepes voltam, a többiből meg kitűnő)
2014. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Még aláírást is hamisítottam, de alig bírtam éjszaka aludni tőle.
2014. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!