Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám elherdálta a családi...

A bátyám elherdálta a családi örökségünket pár hónap alatt, ez ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
Vidéken lakik és olyanokat csinált pl, hogy taxival hozatott le prostikat, luxus éttermekből ebédes vacsorát, szinte minden nap! Meg egész nap luxus whiskyket ivott. Minden hétvégén bulizott Bp-n. Szintén taxival járt kelt. Kiment 1x Maldivba, Amsterdamba, Thaiföldre, meg Tokióba. Oda is vitt magával fizetős nőket. Albérletben lakik, semmi vagyona nincsen. Ezért járna Neki büntetést, hogy az engem megillet 50%át is elszórta?
2014. dec. 29. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem értem. Miért hagytad nála a te részedet?
2014. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fért hozzá a Te örökségedhez?

Polgári peres úton próbálkozhatsz valamennyit visszaszerezni, de ha nincs ingatlana, se vagyona, akkor sokra nem mész.

2014. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
jó gyerek a bátyád! Tud élni a srác! :)
2014. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Odatam Neki, mert azt hazudta, hogy tartozása van, és ha nem adja oda nagyon nagy baj lesz... Még meg is verette magát, hogy aztán azt kamuzza, hogy össze verték.
2014. dec. 29. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha ennyi eszed van, edd csak meg, amit főztél.
2014. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van a kölcsönadásról papírod? Ő elismeri, hogy tartozik? Ha nincs vagyona, nincs róla hivatalos irat és ráadásul még lapít is, esélyes nincs a visszaszerzésre. Ez volt a tanulópénz számodra.
2014. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha te odaadtad neki onkent a penzt, minden papir nelkul akkor neked jar a buntetes amit mar meg is kaptal, hogy nem tudod sajat celjaidra felhasznalni az orokolt vagyont
2014. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Tud élni.
2014. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
megkérdezhetsz egy ügyvédet, de szerintem a pénznek annyi.
2014. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat... veresd meg. Vagy siman keress embereket, hogy megilyeszd. Es szerezd vissza a penzed, vagy amenyit tudsz belole...
2015. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!