Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a családom! Mit tegyek?

Hiányzik a családom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, és sajnos egyik szülőm sem él már. Hiányoznak... Tudom, hogy semmi sem lesz már olyan mint régen. Most a párom családja a "családom", náluk lakom. De nem akarom őket a bajommal terhelni ezért inkább magamban szomorkodom. Ilyenkor mindig előjönnek az emléket, mintha tegnap történt volna. Mit tegyek, hogy ne hiányozzanak?
2014. dec. 29. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen csak te segíthetsz, de én azt tudom tanácsolni hogy ha a párod szülei közel állnak hozzád akkor nyugodtan mond el nekik a problémádat. Szerintem meg fognak hallgatni
2014. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se élnek már rég óta a szüleim, én azt tettem, és teszem is, hogyha szomorkodnék, hogy azokra nézek, akik vannak számomra. Így idővel jobb lesz. Amit még az első írt azt én is szintén javaslom neked, ne félj.
2014. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!