Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálhatta párom?

Ezt miért csinálhatta párom?

Figyelt kérdés
regisztrálva volt a hotdogon, egy csaj bejelőlte, ő törölte a jelölését, de írt neki, bocsi hogy töröltelek, de itthon ellenőrzések vannak hogy csajozok-e. a csaj írta, hogy gondolta hogy ez van, és adott neki telszámot és facebook elérhetőséget. ez december 11.-én volt, 23.-án láttam ezt az üzit mert nyitva hagyta az oldalát, engem meg csábított a kíváncsiság. Mellesleg neki is nekem is minden oldalon be van mentve a jelszavunk, tehát akármikor megtudnánk nézni a másikét, mellesleg nem tudtam mire vélni ezt, mivel soha nem ellenőrizgettem. írtam a csajnak stb. párom tudtával, mivel amint láttam azonnal hívtam be az udvarról és kiosztottam, de ő se tudja igazán miért aírta ezt azt mondta hirtelen jött. van egy 2,5éves és egy 6 hónapos gyerekünk, és 28 ő 38 éves. napokig b.asztattam érte, megcsalni tuti nem csalt meg mert soha nem megy sehová, mivel 1 hónapja leállás van a munkahelyén, amúgy is mindig itthon volt időbe. a kapcsolatunk is jónaík mondható, márciusban leszünk 6 évesek, tehát nem csak a gyerekek léteznek. nem értem
2015. jan. 1. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mit mondott neked a ferjed amikor megkerdezted miért írta? Nagyon gyanús a helyedben nem a nőnek írógatnek hanem a pasival beszélnek.
2015. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Kíváncsiság! Ne b.asztast!
2015. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azóta szent a béke, de azért érdekelne hogy mégis miért lehetett ez, esetleg min kellene nekem, vagy esetleg neki változtatni, mert tudom hogy leginkább ez 2személyes buli, csak nem tudom én hibázhattam-e vagy ő volt szimplán egy p.öcs :D szeretjük egymást ez tény, de ha lehet javítani, én szeretnék :)
2015. jan. 1. 11:14
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem hibáztál. Határozottan állítsd le erről tevékenységről párodat. Szerintem nem lesz komolyabb problémátok.
2015. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Kellett neki a flört,izgalom,félrekacsintgatás,azért.Ebben elsősorban ő a hibás,mert talán unatkozik ebben a kapcsolatban,és ahelyett,hogy ezt a tudtodra adná,inkább vevő a félre nézegetésre.Tehát ha szeretnéd menteni a menthetőt,elsősorban őt kell helyreraknod.
2015. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Ne viselkedj vele úgy,mintha a szigorú anyja lennél, aki számonkéri a kis taknyost.
2015. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Ja.akkor meg batoritsa is??csajozz csak nyugodtan dragam,hatha talalsz helyettem egy friss pipit...

Engem is zavarna.foleg az hogy azt irta hogy ellenorzes alatt all.

Innen mar csak egy lepes hogy panaszkodik rad,es vigasztalast var mas notol.....

Igenis le kell allitani.

Gondolom te se flortolgetsz mas pasival,akkor o se tegye.

Csak az a baj,hogy ha akarja megteszi,legfeljebb ovatosabb lesz...:(

2015. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Unatkozik, egy kis flörtre vágyott. De nem szabad hagyni ezt elfajulni, mert ki tudja meddig menne el, mi lenne belőle.

Figyeljetek jobban egymásra, csináljatok kettesben programokat, gyerekek nélkül. Te legyél neki izgalmas, ne egy idegen csaj.

2015. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt ez a divat, kedves utolso elotti! Kerdezo ne hagyd annyiban!
2015. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mit tett?
2015. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!