Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ekkora bunkó...

Hogy lehet ekkora bunkó anyósom? Párom meg nem szól neki semmit.

Figyelt kérdés

Idén karácsonykor anyosom jött hozzáno. Már nagyon elegem van belőle. Idegesít már az is h levegőt vesz.

Megvettem mindet ami kell az ünnepekre a menühöz. Anyósom idejött 24-n és azota csak rendezkedik. Csinált töltött káposztát mert ő meg a fia szereti. A darálthúst fasirozotthoz vettem,de nem baj. Csináltam halat meg kis krumpli salátát. Annyit amennyit én megeszek. De anyos felzabálta a salátát,egyszer ettem belöle. A halhoz nem maradt köret. Másnap csináltam sajtos rántott húst,köretnek kukoricás rizst akartam de anyos felhasználta a kukoricát vmi sz.ar babsalátához,amit egyedül ő eszik.

Most ott tartok h itt van ma 26,boltok zárva és én nem tudok mit enni joformán.

Párom meg nem szol semmit neki,pedig ő is furcsálja h nincs köret a hushoz,kenyérrel kell enni. Mert ami volt itthon rizs,az elfogyott tegnap.

Mondom páromnak egyetek töltött káposztát,de ahoz nincs tejföl. Miért nem vettem többet. Mondom mert nem ez lett volna a menü,de irtam anyudnak h mit akarok csinálni,nem irta akkor még h ő akar mást kotyvasztani,akkor ugy vásároltam volna be.


Arról nem beszélve h elegem van már a hülye filmekből amit nézni kell a tv-be este,másnap délelött meg az ismétlését. Ha elkezdek nézni én vmit a tv-be amint kimegyek inni elkapceolja,és hiába szolok h kapcsolja vissza,párom lehurrog h amit néztem az sz.ar. De amit meg anyos néz azt lestük tegnap is


2014. dec. 26. 14:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%

1./ Legközelebb mire odaér hozzátok anyósod 24.-én, akkorra legyen megfőzve-megsütve minden, amit akartál,... ne találjon fel nem használt alapanyagot a hűtődben, amiből össze-vissza süt-főz a saját feje szerint

2./ Gondolom feltűnt, hogy nem csak vizet inni ment ki a konyhába, és ha akkor utána mégy, és leállítod, vagy kiveszed a kezéből... vendégnek nincs helye a konyhában tüsténkedni....

3./ Ne csak annyi halat, annyi köretet és salátát készíts, amennyi neked kell, csinálj többet, talán a családból más is ráéhezik. Különösen, ha vendéget vártok...

2014. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%

Miért engeded neki, hogy a konyhádban azt csináljon, amit akar?

Én már a kezdetek kezdetén megmondtam volna neki, hogy itt én főzök, otthon főzhet ő.

2014. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
60%

Ket napot zarva vannak az uzletek, te meg kiszamolod, hogy mibol mennyit ehetnek a csaladtagok?

Elottem levok jol valaszoltak. Szerintem nem is anyossal van baj.

2014. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Dolgoztam még 24-n délelött 12-ig. Mire haza értem anyos már fözött.

Elegem van belöle már.


Meg mielött jött skypon többször is egyeztettünk h mit fözök neki jo lesz e.


Képes volt rám nyitni a fürdőbe is azért h megkérdezze h milyen tányérbo esszük a levest... Laposbol basz.ki,milyenböl. Nem lehet zárni a fürdö ajtót sajnos.

2014. dec. 26. 14:31
 5/40 anonim ***** válasza:
65%

Külön éltek, ő átjön és főzőcskézik akonyhádban?


Ne haragudjatok, de engem nem érdekelne semmi, helyre tenném én magam. Az én otthonomban nem lehet csak úgy pakolászni és főzőcskézni egy vendégnek, legyen az akár az anyósom is. Nem várnék a páromra, tudná, hogy mi egy VENDÉG szerepe.

2014. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
62%

elég szarul lehet felszerelve a háztartásod, ha nincs otthon annyi rizs, hogy 1,5 napra elég legyen... sőt semmi más köretnek való nincs, jól bevásárolhattál, mit ne mondjak, hogy 2,5 napot nem húztok ki azzal a kajával, ami otthon van...


amúgy meg rendelj pizzát és ne hisztizz!

2014. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
59%
Neked van igazad kérdező! Az ilyen anyóst úgy vágnám ki, hogy csak otthon esne le!
2014. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
52%

Sogornom 2 :D

1# jol mondja, mire jon, legyen megfozve, hutoben maximum nemi hideg kaja legyen!

2014. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
73%
Minek áll neki nálatok főzni? Ez nekem magas.
2014. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
54%
Megjöttek a "jó anyósok"! Ne hallgass rájuk. Pont az a bajuk, hogy őket is kivágták már valahonnan:-)
2014. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!