Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a kicsi gyerekekkel?

Agresszív a kicsi gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Szerinte én vagyok rögeszmés, semmi rossz nem volt abban, hogy a 3 éves gyereket megragadta, majd ledobta az ágyra. Hogy éreznétek, mit lépnétek?
2015. jan. 2. 04:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Az apjától van szó.
2015. jan. 2. 04:39
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ.


Ezt rendszeresen játszottuk apámmal, még arra is emlékszem, hogy mennyire csalódott voltam amikor már csak a tesómat dobálta "mert te nehéz vagy".


Mi nem láttuk mi hogyan történt, csak te, a párod és a gyerek voltak jelen. Próbálj meg objektívan gondolkozni.


Mindenesetre ha a gyerek nevetett és azt kiabálta, hogy apa még egyszer, akkor ajánlatos lenne félretenni a paranoiádat.

2015. jan. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon nem mindegy, hogy milyen helyzetben történt, illetve a gyerek mit szólt hozzá?


Mostanában a legtöbb nö igencsak túlzásokba esik, ha valaki akárcsak ránéz a gyerekre, pedig a legtöbb esetben teljesen fölösleges emiatt cirkuszt csinálni.

2015. jan. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért történt, hogy ne menjen ki a szobából, és sírt nagyon, tehát egyértelműen nem játékból volt. Sajnos nem ez volt az első ilyen megmozdulás, amit nem tudok hová tenni :(
2015. jan. 2. 08:16
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

nem mindenkinek való gyermek, valakit idegesit

Egy 3 éves gyerek még kicsi nem szabad dobálni

2015. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

nalunk ugyanilyen tortent csak en szerinte idegbeteg vagyok, a gyereket ugy levagta, majdnem betort a feje. En vartam egy hetet es leultem vele beszelni, hohy meg egy ilyen es valunk es hozza ne merjen meg egyszer igy nyulni a gyerkhez akarhogy is hisztizik inkabb huzzon el onnan es hagyja ram. Azota argus szemekkel figyelem mikor mennyire agressziv a kicsivel.

Probald vele megbeszelni es valami komoly szankciot kilatasba helyezni...az hogy apai agressziotol feltesu egy torekeny kicsit az nem paranoia.

2015. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit csinált még a kicsivel? :S
2015. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fen tudod tartani magatokat, hagyd a francba! Idegileg tönkre fogsz menni, nem lehet éveken át úgy élni, hogy azt figyeled mikor ront rá a gyerekre..
2015. febr. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!