Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítenétk kis lakásban élők...

Segítenétk kis lakásban élők (2-3kicsivel) hogy 45 nm 1.5 szobában kicsi gyerekekkel úgy 2-3 évig nagyon szűkös?

Figyelt kérdés
Átmenetileg el kell költözzünk a házunkból, férjem jobb munkát kapott máshol,pangó ingatlanos helyzet miatt eladni nem tudjuk a házunkat, mert nagyon sokat buknánk rajta. Kicsik még a gyerekek egy 5 éves és egy 2 éves ikerpár.Nagyobb lakást nem igazán tudnánk kivenni mert akkor már nem érné meg anyagilag hogy elköltözünk.Vannak olyan ügyes megoldások amivel élhető 1.5 szoba ennyi gyerekkel?

2012. júl. 19. 08:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
SegítenétEK persze, csak úgy nem engedte kiírni.
2012. júl. 19. 09:00
 2/16 anonim ***** válasza:

kisszobába a gyerekek,nagyba ti. mekkorák? max a gyerekszobában csak 3 ágy meg polcok. ha nagyok,emeletes ágy. napközben ki hol van? ha oviban bölcsiben

akkor könnyebb lesz mert alig lesztek otthon

2012. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen úgy néz ki tudok kezdeni szeptemberben egy új munkahelyen. Az ikrek bölcsisek, a nagyobb ovis.

Hát igen valahogy úgy gondoltam volna hogy egy összecsukható kanapé lenne a nagyszobában amit estére magunknak kinyitunk. A fél szobában pedig csak az ágyaik lennének végülis (bár a fél szobában van egy nagy beépített szekrény azt nem figyeltem még meg hogy mekkorára nyílik az ajtó, meddig ér el..)

2012. júl. 19. 09:08
 4/16 A kérdező kommentje:
Most az ikrek 2 egymáshoz tolt 140x70 es kiságyban alszanak, a nagyobbam meg egy 160x80 as gyermek ágyban. Nem tudom, ezek nem férnének be szerintem. Viszont emeletes ágyhoz meg nem kicsik még?
2012. júl. 19. 09:10
 5/16 anonim ***** válasza:
a nagy mekkora? sztem a 3 ágy is be kell h férjen, akár l-alakban is-ablak alatt a 3. ágy-csak akkor fontos h legyen lánc az ablakon. ezek a szobák 2x3,5-esek kb,gardrób ajtók 50 c. ha nagyon nem férsz,abba a szekrénybe amit nem tudsz nyitni tegyél olyat ami nem fontos. sztem el lehet férni
2012. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
sztem csinálj egy alaprajzot kockás lapon,vágj ki méretaráynos ágyakat és tologasd h jobb.. az ajtóra1 m-t számolj,vagyis 1 fal 3,5,ablak alatt2, 3.fal 2,5m.
2012. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 timike26 ***** válasza:
èn a nagyszobàba raknàm a gyerekeket,mivel ok nem csak aludni jàrnak oda..mint ti felnottek.
2012. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

van olyan emeletes ágy,ami felül egy,alul két személyes. a két kicsi alul,a nagy felül.a nagyszobába nektek egy alvósarok kanapéval,egy étkezősarok,meg egy nappali rész tv-vel.én így oldanám meg.igazából a ruhák cuccok elhelyezése jelenthet problémáét szerintem.

meg az,hogy az öt éves majd sulis lesz,neki kell egy tanuló sarok.mondjuk az étkező sarokban tud tanulni,így azt is meg lehet oldani

2012. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én nem raknám a gyerekeket a nagyba,mert ezek a lakások nagyon kicsik,talán még ebédlő sincs,kell nappali,ebédlő és hálórész. imádom a gyerekeimet nekem is 3 van de eszembe se jutna 7nm-en kuporogni h ők menjenek 20-ba
2012. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
és a szülők se csak aludni járnak oda
2012. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!