Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a családtagjaid...

Mit tennél, ha a családtagjaid rajtad keresztül üzengetnének egymásnak?

Figyelt kérdés

A férjem és a bátyám nem nagyon bírják egymást...

Mindkettőnek baja van a másikkal, de nem mondják meg egymásnak, hanem ez megy:

"mondd meg a bátyádnak, hogy... " vagy "mondd meg a férjednek, hogy".


Mit tegyek, melyik a rosszabb, ha átadom az üzenetet vagy nem?!


Legyek "postás" vagy ne? :-)



2015. jan. 4. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ebben nem lennék partner egy percig sem. Első körben azért, mert baromi gyerekes és éretlen dolognak tartom ezt az üzengetést, második körben pedig azért, mert ha annyira nem bírják egymást, akkor nem kötelező egymással semmilyen módon kommunikálni.
2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ilyenkor kikelek magamból és azt mondom felnőtt emberek vagytok tessék egy asztalhoz leülni, nem leszek közvetítő(anyám és férjem ilyen nem utálják egymást csak valahogy így alakul mindig). Persze anyukám ilyenkor rám pikkel hogy nem kell ennyire kiakadni,de könyörgöm ha egy házban lakunk és telefonon is meg tudja beszélni akkor miért kellek hozzá én ? XD
2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ÉN közölném velük hogy: Velem aztán hiába üzengetsz, mert nem fogom továbbadni neki. Ő is üzent neked, és azt sem vagyok hajlandó továbbítani. Ez van.


Akkor nem fogják ezt csinálni

2015. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy idő után biztos, h megunnám és megmondanám mindkettőnek, hogy nem vagyok postás, felnőtt emberek beszéljék meg egymással a gondjaikat.
2015. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a férjed és a bátyjád is gyáva ember, mert egymás szemében nem merik megmondani, amit pl.veled üzengetnek.Tehát leosztanám a férjemet és a bátyjámat is.
2015. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha azt mondanka, hoyg "mondd meg X-nek", akkor azonnal közölném, hogy mondd meg te magad.
2015. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Passiflora ***** válasza:

Nem lennék partner ebben sem, és két másik felnőtt ember más jellegű emberi játszmáiban sem.


Egyértelművé tenném, hogy engem ebből hagyjanak ki, és játsszák le ezt egymás között.


Se üzenetközvetítő postás nem akarnék lenni két felnőtt férfi között, se ütközési felület.

2015. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!