Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszabb kapcsolatban-házasság...

Hosszabb kapcsolatban-házasságban élők, csaltátok már meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallom, hogy ez ilyen kimondatlanul, de kb nincs olyan házasság, ahol legalább egyszer ne esett volna kísértésbe valamelyik fél, és ezzel mindenki tisztában van, hogy ez egy életen át szinte elkerülhetetlen.

Ez egy anonim oldal, ÉN SENKIT nem fogok lepontozni, csak őszinte válaszokat várok! Kíváncsi vagyok az itteni arányokra.

Egy friss házas.



2015. jan. 4. 19:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Igen:-)
2015. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
nem
2015. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%

nem. de pl a nagyszülei 50+ éves házassságukban volt egy félrelépés. de miután majd 60éve együtt vannak, szerintem ennyi belefér

én is hosszabb kapcsolatban vagyok. ha 1 x megcsalna és elmondaná, együtt maradnék vele. persze ezt nem mondom el neki, hiszen akkor olyan mintha felhatalmazást adnék rá.

én ahogy most áll a helyzet nem fogok sose félrelépni. ha nem lenne jó már a kapcsolatunk, előbb válnék el.

túl becsületes vagyok ehhez.

2015. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Más kérdés, hogy kísértés lehet, lehet érezni, de engedni neki már nem oké. Egyszer éreztem kísértést, még a kapcsolat elején, de felismertem, hogy ez már nem oké, és azonnal hátraarcot parancsoltam. Azóta pedig őrizkedem attól, hogy olyan helyzet alakuljon ki férfi ismerőssel, amit bátorításként foghatna fel.

2015. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
igen.
2015. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Igen. N
2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem,nem is tervezem.De nem leszek álszent,nem tudhatom mit hoz a jövő.
2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Igen. 10 éves kapcsolat volt, 8. év után, ő külföldön élt épp. De azóta is bánom, h ilyen gyenge voltam.
2015. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Hogy valaki kísértésbe esik és hogy meg is teszi az két külön dolog. Én nem tennék ilyent.
2015. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem és ő sem engem.
2015. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!