Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki olyan rossz hazassagban...

Aki olyan rossz hazassagban vagy kapcsolatban el, miert nem valtoztat rajta?

Figyelt kérdés
Kovezzetek meg de ezt sosem ertettem. En tul vagyok egy borzalmas hazassagon, de eszembe nem jutott, hogy benne maradjak. Pedig akkor pici volt a gyerekem, 1,5 eves es rendes jovedelmem sem volt. Raadasul anyam is elasott, hogy gyerekkel soha nem fog elfogadni senki. De nem erdekelt es leleptem. Szoval szerintem minden csak akarat kerdese. Nem ertem miert panaszkodik akkor? Es itt most nem azokra gondolok, akik velemenyt kernek arrol, hogy bizonyos eseteket tulreagal vagy sem, hanem aki konkretan azt kerdezi hogy mit tegyen, valaszolnak ra segitokeszen, de csak azert se azt csinalja. Ez miert van? Akkor minek kerdezi meg? Neha az jut eszembe, hogy ezek az emberek szeretnek szenvedni vagy nem is tudom. Ti hogy latjatok?
2014. dec. 13. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert eszébe nem jutott pénzt spórolni arra az esetre, ha társ nélkül kell élnie.
2014. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Erről egy mondás jutott eszembe:

Aki nyavalyog,de nem változtat,annak nem fáj eléggé.

2014. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
En meg azt nem ertem, hogy azert nem mernek lepni, mert hat majd kinek kellenek egy gyerekkel. Egy no nem tud elni pasi nelkul, hosszabb-rovidebb tavon? Nem tudnak jovot tervezni egy pasi nelkul? Rogton kell masik? Minek?
2014. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondok egy példát: anyám nem vált el az apámtól sokáig,mert volt része a házban és nem volt hajlandó eladni abban az esetben ha válnak...Sajna eltartott pár évig mire megvették-.-" Szóval vannak férgek akik elég rafkósak hogy odakössék az embert.Ja ha elköltözött volna anyám, akkor felgyújtotta volna a házat(képes lett volna rá) és mivel a házat a dédapám építette a saját kezével édesanyám inkább bevállalta azt a pár évet.
2014. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Van, akinél az utolsóhoz hasonló praktikussági okok játszanak, de ez ritkább. Általában az viseli el romokban heverő házasságát, aki számára még rémesebb lenne, ha férfi nélkül kellene élnie. Belegondol, hogy esetleg nem talál párt, és még jobban ragaszkodik a régi rosszhoz. Nem elég önállók ahhoz, hogy egyedül is talpon tudjanak maradni.
2014. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy léptél le ha nem volt jövedelmed?
2014. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A változtatás a legeslegnehezebb és legstresszesebb cselekvés az embernek. A többség nem lép ki egy rossz kapcsolatból, a többség nem hagy ott egy rossz munkát ahol csak kihasználják, a többség a biztos rosszat sem cseréli fel a bizonytalanra, ami lehet rossz, de esélyes a jó is. Ezért.
2014. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Félelemből. Szakemberek szerint a megalázó élethelyzet is biztonságot ad, mert az a fajta fájdalom már ismerős, és minél tovább tart, annál jobban hozzászokik az alany. Fáj, fáj, de legalább ismerős fájdalom és kiszámítható. A szakítás, újrakezdés, változtatás ismeretlen félelemmel jár. Ezért aki nem lép ki a számára rossz helyzetből nagyrészt csak gyáva.
2014. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
bocs de nyakamrá hogy most is a szülökel laksz
2014. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!