Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TELJESEN elégedett vagy azzal...

TELJESEN elégedett vagy azzal a babakocsival, amit vettetek? Vagy utólag már van olyan tényező, ami miatt nem az igazi? Esetleg le is cseréltétek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak sportkocsit vettünk, a mózesest kölcsön kaptuk.

Utóbbit utáltam, de szerencsére csak rövid ideig kellett tologatni (és már lestrapált is volt 5 gyerek után).

A sportot nagyon sokáig keresgéltem, és maximálisan elégedett vagyok vele, most második babámmal használjuk.

A mi igényeinket kielégíti, ha más körülményeink lennének, nyilván nem ilyet vettünk volna.

2010. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, mert kicsik a kerekei, és terepen nem tudtuk használni.
2010. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az enyémmel teljesen meg vagyok elégedve, abszolút nem kell másmilyen:) Szerencsém volt vele. Minden volt hozzá, amit szerettem volna, hogy legyen, és minden terepen el tudtam vele közlekedni, télen nyáron, hóban sárban, városban, faluban:)
2010. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pierre cardin PS682. Most már utólag belegondolva nem ilyet vennék, ugyanis a kisfiam nem szerette a mózest, 7 hetes korától fogva a bébihordóval kellett járnunk sétálni. Szóval így inkább csak vettem volna egy olyan babakocsit, aminek vízszintesig dönthető a háttámlája, és később sportnak átalakítható, és külön vettem volna csak egy bébihordót. De sajna ezt nem tudhattuk előre.

Mindenesetre azt nagyon szeretem benne, hogy pillekönnyű a váza, picire össze lehet csukni, és nagyon könnyen irányítható az első bolygókerekek miatt. Talán még annyi, hogy picit lehetnének nagyobbak az első kerekek. De most már marad ez, nem veszek másikat.

2010. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a második babakocsi jött be. Már elsőre is ilyet néztem ki, de aztán mégsem ez mellett döntöttem. De végül csak ecseréltem, amikor 6 hós volt a lányom (most 7).
2010. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Használtan vettem a neten és teljesen megfelelő,nagyon szeretem tologatni.Van egy sport is ami kisebb az is használt és nagyon jó azt csak sétára használom.
2010. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az esernyőkocsinkkal vagyok TELJESEN megelégedve. Sajnos ellopták tőlünk, teljesen kikészültem annyira sajnáltam. Végül vettem egy ugyanolyat még színben is ugyanolyan, semmi más nem jöhetett szóba.
2010. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a mózes, 4 hósan még mindig használjuk... azért szeretem, mert szépen fekszik benne, jó a gerincének, jól alszik benne, bárhol vagyunk, ha pedig megunja, egyszerűen kiveszem és egy kicsit kézben marad.

Esernyőre összecsukható, bolygósítható, kis kerekű - ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve, könnyen irányítható, könnyű tólni.

Ami nem jött be: a hordozónak nincsen teteje, amit napban a gyerek feje fölé lehet húzni, ill. nem átfordítható a kocsi. Na ez utóbbi tényleg fontos, mert pl. napsütésben hiába van kis esernyű, ha nagyon szembetűz a nap, az nagyon kellemetlen.

Ja, és most már ugyan nem veszünk, de jó lett volna, ha az elején a mózeshez van autóba köthető készlet... sokszor jól jött volna, így meg állandóan a hordozóban utaztunk...

2010. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én megbántam h ezt a kocsit vettem.baby merc agat luxunk van.összecsukva is olyan nagy h nem fér be a kocsi csomagtartójába.eddig 4 féle kocsiba próbáltuk betenni és egyszerüen nem fér be.az egyetlen előnye h ilyen nagy,hogy sokáig el fog benne férni a kislányom.
2010. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!