Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti milyen dolgok...

Feleségek! Ti milyen dolgok miatt szoktátok csesztetni a férjeteket és mennyire szoktátok megbántani őt?

Figyelt kérdés
Úgy értem,miért szóltok rá ha valamit rosszul csinál,mennyire bántjátok meg ezzel pl.
2015. jan. 5. 06:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Én a 26 év alatt egyszer sem szidtam le, nem "csesztettem", és igyekeztem soha nem megbántani.


Nem a gyerekem, hogy "rászóljak", és ha valami nem tetszik, akkor MEGKÉREM, hogy ne tegye azt, és érvekkel alátámsztom a kérésemet.


Eddig még mindent meg tudtunk ilyen módon beszélni.

2015. jan. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Az a k..va zokni.

Néha rámjön és cseszegetem, hogy az ágy alá dobja.

Terhesen kő keményen összeszedettem vele.

De ennyi baj legyen. :)

2015. jan. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

" Ti milyen dolgok miatt szoktátok csesztetni a férjeteket "


-én ,őszinte leszek,nem púderezek,...mindenért szoktam.

2015. jan. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Minden havi nagybevásárlás kész rémálom. Utál vásárolni és én is utálok, ennek ellenére meg kell tenni. Mennék magam is, de mindig jönni akar velem. Kész listával megyek és célirányosan vásárolok, ennek ellenére képtelen vagyok lépést tartani vele. Rohan, semmit nem néz meg, mindegy neki, mennyibe kerül, hogy néz ki, csak haladjunk.

Ja, és nem mellettem jön, hanem lökdös előre, vagy a mögöttem tolt kocsival bökdös, hogy gyorsabban menjek. Na, ettől mindig kiakadok.

Éppen most határoztam el, hogy ezentúl neten rendelek, mert ez az egyedüli konfliktus forrásunk.

2015. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"a k..va zokni. " :D :D De hát így mindig találna egy legtisztábbat!

Az élelmiszer vásárlás a legneuralgikusabb pont. Ami felírva:megveszi. De ha nincs odaírva, hogy rosszat/éretlent ne! akkor már baj van.

2015. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

ma 07:36-os: erre EGY megoldás van. Közlöd vele, hogy VAGY te, VAGY ö megy vásárolni, mindkettötöknek fölösleges.


Ha ö "vállalja," akkor odaadod a listát meg a kiszámolt pénzt, és vagy sikerül neki normálisan bevásárolni, vagy nem lesz elég a péze, vagy nem vesz meg mindent. Ha aztán valami hiányzik, akkor megemlíted, hogy azért, mert nem a lista szerint vásárolt.


Legközelebb garantátlan mehetsz egyedül és akkor azt és ugy vßasßarolsz, ahogy neked tetszik.


Ha meg netán sikerült neki egyedül mindent rendesen megvenni, akkor ezentúl neked nem kell.

2015. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Akkor cseszegetem, ha utcai cipőben csörtet végig a lakásban, ahol a babánk mászik éppen. Másik: alszik a gyerek, férjem pedig bombolteti az tvt :)
2015. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Én egyet nem bírok,ha berúg.Tudja,hogy ilyenkor utálom azt a bamba fejét,mégis megteszi.Ilyenkor nem önmaga...szánalmas,és nem az a vidám fajta részeg...

Utána pár napig a hangját se lehet hallani...


Ha rosszul csinál valamit ,azért nem csesztetem.csak néha felhúz a piszmogásával, mert amíg én 3 féle dolgot is megcsinálok,ő ez idő alatt még egy dologgal piszmog...nagyon alapos,és lassú...:)

2015. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha szépen kitakarítok, erre ő fogja és összebarmolja, széthagy mindent, összevizezi a frissen felmosott padlót, stb. Régebben voltak egyéb dolgok, de azokról leszokott szerencsére.

Nem szoktam nagyon lecseszerinteni, nem hisztizek.

2015. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam csesztetni, ahogy ő sem engem.
2015. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!