Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti milyen dolgok...

Feleségek! Ti milyen dolgok miatt szoktátok csesztetni a férjeteket és mennyire szoktátok megbántani őt?

Figyelt kérdés
Úgy értem,miért szóltok rá ha valamit rosszul csinál,mennyire bántjátok meg ezzel pl.
2015. jan. 5. 06:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor szoktam csesztetni, ha nem dobja ki a kukába az üres wcpapír gurigát, és persze sosem dobja ki. :D

Ő meg akkor szokott szólni nekem, ha nyitott hűtőajtó mellett vajazom a szendvicseket, és csak akkor csukom be, ha már mindent visszapakoltam. Ez kb naponta kétszer fordul elő. :)


Egyikőnk sem sértődik meg, általában röhögünk rajta.

2015. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak azért, ha valamit megbeszélünk/megígér, és utána nem tartja be. Szerencsére ilyen ritkán van. Ha valami mással vagyok elégedetlen, akor nem csesztetem, megbeszéljük, van hogy meggyőz, hogy ő csinálja jól.
2015. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Akkor csesztetem, ha magyarul beszél a gyerekekkel, mert az kényelmesebb neki. Nem magyar a férjem, de inkább magyarul beszél velük, mert magyarul jobban értenek. Aztán meg ki van akadva, hogy a gyerekek nem beszélnek az ő anyanyelvén. De hogy tanuljanak meg, ha nem gyakorolják, nem beszél velük?

Tudja, hogy igazam van, mégis naponta rá kell szólni.


Ami csak engem zavar, azért nem csesztetem.

Amikor rendszeresen szétdobálta a vasalt ingeket, mert válogatott reggel öltözéskor, hogy melyiket vegye föl, akkor utána nem vasaltam két hónapig. Saját maga vasalt, megtanulta a maga kárán, hogy nem hajigáljuk szét a vasalt ruhákat. A cseszegetés nem ér semmit.


Megbántódni nem szokott, csak akkor, ha mások előtt szólok rá, mert sérti a férfiúi büszkeségét, de erről gyorsan leszoktam, vagy 10 évvel ezelőtt :D

2015. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem szoktam csesztetni és nem szoktam megsérteni/ megbántani.

Az egyetlen dolog amiért szólni szoktam, hogy olyan a memóriája, mint egy aranyhalé. Ha megyünk valahova általában 1 dolgot kérek tőle mert tudom, hogy még ezt is el fogja felejteni. (pl. írjon ki egy cd-t/ tegye be a ruhákat a kocsiba/ tegye el a fényképezőgépet) Na, neki ez sem megy. :D Ilyenkor duzzogok egy kicsit és megcsinálom helyette, aztán 10 perc múlva röhögök rajta, hogy mennyire szétszórt.

Házimunkát megcsinálja, ha mindent konkrét listára írok. Nem esik nehezére, csak magától nem jutna eszébe.

2015. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A feledékenység nem olyan ártatlan-véletlen dolog. Persze azért nem kell bántani, hanem nem utasításokat adni néki:D
2015. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!