Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem mindig megbánt...

Feleségem mindig megbánt valamivel, nem vagyok cukorból és nem vagyok egy papucs, de úgy érzem néha nem tisztel és sokszor ok nélkül bánt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokszor megbánt,nem vagyok egy érzékeny,papucs,de mostanában elég sokszor megbánt.Nem mondom neki,mert nem fogok lelkizni,de néha nagyon megtud bántani.Sokszor minden ok nélkül,minden hülyeségért.Pedig az én hátamon fát lehet hasítani.Azt sem mondhatja hogy nem fogalkozom vele,vagy hanyagolom,szexuális életünk is rendben van,arra sem mondhatja hogy azon a téren hanyagolom,de lelkileg sem.Ha lelkileg egy kicsit próbálok közeledni,akkor nem veszi az adást,így nem is merek már közeledni.Sőt olyan is volt hogy lecseszett érte,hogy minek beszélek annyit.Szóval lelki dolgokról már nem is merek beszélni.

Már azt is régen mondta hogy szeret,vagy bármi jóleső dolgot.Néha nekünk fériaknak is szükségünk van arra hogy kapjunk valami dicséretet vagy valamit.Nem az a típus vagyok aki elbízza magát.Én mindig megdicsérem hogy csinos,nem kötelességből,hanme tényleg úgy gondolom.

Még az sem mondható hogy szexuálisan nem elégítem ki,szóval nem értem miért bánt meg ennyiszer?


2015. jan. 5. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
..és mivel bánt meg konkrétan?
2015. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Berögződés... szerintem. Ez lett megszokott és most már néz nagyot, ha szóvá teszed.


Pedig nincs más megoldás. Nagyon komolyan le kell ülnötök és el kell beszélgetnetek. Biztos zavarban fogja érezni magát és hárítani, meg hülyeségeket a szemedre vetni, csakhogy kezdjen ezzel a helyzettel valamit. De nem szabad megtörnöd! Keményen és szigorúan elmondani, mit akarsz, mi bánt, és ne tegye, ha hosszú kapcsolatot akarsz. Férfi vagy. Érző lény, az nem jelenti azt, hogy mindent megtehet.

És addig nem álltok fel, míg nem tudatosult benne is mit vársz.


28 N

2015. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
8%
Válj el. Ez a nő nem tisztel téged. Ne maradj egy ilyen kapcsolatban. Szerintem már biztos meg is csalt téged. Canesten krémet még nem találtál nála? Mert a nők szerint az a legbiztosabb jel.
2015. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ma 17:33


Nem hinném hogy megcsalt,nem az a fajta nő,aki képes ilyenre.Egy fél perc alatt levágom ha megcsalt volna.Esélye sincs rá,hétköznap elöbb érek haza mint ő,mindig ugyan abban az időpontban jön haza.Hétvégén pedig mindig együtt vagyunk.Szóval erre az esély kb 0.01%.

2015. jan. 5. 17:37
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

"Szóval lelki dolgokról már nem is merek beszélni. "

Tehát "az üljetek le, beszéljétek meg" jól bevált panel nem dobható most be. Nekem az a tapasztalatom, ilyenkor az tudja feltárni a helyzetet- miért ilyen? hogy lehet ezen változtatni? -ha elköltözöl pár napra. Nem kell sok szöveg, magyarázkodás: 'magányra van szükségem, hogy átgondoljam a dolgaimat'. Pont. Vegyél egy panzióban egy szobát - 2-3 napra - és valóban egyedül, csendben légy. Kapcsolj ki mindent, legyen nálad papír, toll, írjál mindent, ami jön.

A legjobb, ha senki sem tudja hol vagy (levélben közöld: elmész pár napra) A feleséged is a felzengő csendben rá fog ébredni, nem kéne bántani téged, valami nem jól működik.

Utána meg tudjátok beszélni, hogy kellene és mit változtatni.


"Minden amit kaptam, a csendből kaptam" Weöres Sándor

2015. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ma 17:30


Mivel bánt meg?Hol ezzel hol azzal,elég sok dolgot feltudnék sorolni.Pl azzal hogy sok apró hülyeségért olyan szinten letud oltani hogy néha csak nézek.Nem az a baj hogy szól valamiért,hanem ahogy.

2015. jan. 5. 17:39
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Még hogy te menj el otthonról! Meg áll az ember esze! Rakd ki az asszonyt, mond meg neki, ha megjött az esze, visszajöhet, ha nem, lehet anyukához költözni. Ne hagyd hogy uralkodjon rajtad! Légy férfi!
2015. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bántóan tud közölni dolgokat ha valami nem tetszik neki,vagy valamit rosszul csinálok.És még egyszer mondom,nem azzal van bajom ha szól,az nem zavar,néha nem is árt,mert van hogy hülyén gondolkodom vagy hülyeséget csinálok,de amikor ledegradálóan közli mint egy hülye gyerekkel,és nem viccből vagy poénból,hanem komolyan,akkor eléggé megtud bántani.
2015. jan. 5. 17:43
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 17:43


Jó ötlet volna,de csak volna.A lakás az övé és az ő nevén van,szóval innen max ő tehet ki engem...bármi van,a lakás teljes mértékben az övé.De azt nem részletezem miért,de ezek tények.Max én tudok elmenni pár napra valahova.

2015. jan. 5. 17:45
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
[ "Rakd ki az asszonyt," 7-es a te tanácsod biztos 100%-ot ér! az enyémet meg lenulláztad,te ökör :D ]
2015. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!