Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz munkát végzek, mégis a...

Nehéz munkát végzek, mégis a feleségem az, aki teljesen kivan a fáradságtól estére. De mitől?

Figyelt kérdés
A nagyobbik gyerek iskolás. Reggel korán indulok és este van mire hazaérek. Kettő és fél éves fiunkkal a feleségem van itthon. De mindennap arra jövök haza, hogy el nem tudom képzelni hogy ő mennyire fáradt és semmire nem volt ideje napközben. Mibe lehet ennyire kikészülni mindennap otthon, egy ekkora gyerekkel?

2015. jan. 1. 14:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
72%

Maradj otthon TE a gyerekkel mondjuk egy hétig, és meglátod!

De aztán végezd el azt, amit ő szokott!

2015. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
A fizikai dolgok mellett szellemileg, IDEGILEG is nagyon kifárad az ember. 16 hónapos lányommal vagyok otthon, 7 hónapos terhes vagyok, és életemben nem voltam ilyen fáradt azóta, azóta megszületett a lányom. Ezt ki kell próbálni, kívülről ez hihetetlen.
2015. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
80%

Egy 2,5 évesnél épp alakul a szobatisztaság, próbál egyedül enni-inni de még nem megy neki tökéletesen, szeret festeni, rajzolni, gyurmázni, pakolni. Ha van tiszta ruha és lakás, a gyerek rendben van, akkor elfáradhat.

Ha minden tiszta kosz, akkor persze más a helyzet.

2015. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
86%
Akár az én férjem írta volna ki a kérdést! 3 gyerekünk van a ket nagyobb kisiskolás, a pici 11 honapos. Egyszerűen végeláthatatlan szélmalom harcot vívok a háztartással a gyerekekkel ... Nem érti mitől fáradtam el. Egesz nap mosok főzök takarítok, számomra ez nehéz most, szellemileg és ahogy előttem írták idegileg is belefásul az ember. A férjem egy hetet nem bírna itthon.
2015. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és ebben az időszakban rá tudnak kattani bizonyos dolgokra. Próbáld ki, milyen egymás után 10x (nem 2-3x, tízszer!!) elolvasni egy verset, eljátszani egy részt egy bábelőadásból, lerajzolni egy kutyát, babát, szivárványt stb, végigetetni az összes plüssállatot majd egyenként lefektetni és betakargatni őket stb. Ez egy felnőttnek fárasztó nap mint nap.
2015. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
35%
Be kell adni bölcsődébe a gyereket. Anyuka visszamehet dolgozni. Probléma megoldva. Nem kell akkor neki naponta annyira kikészülnie.
2015. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
74%
Ki pontoz le mert őszintén leírjuk, hogy igen fárasztó ?
2015. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
85%
Én is itthon vagyok a 2,5 éves lányunkkal. A szülés előtt keményen dolgoztam, minimum napi 10 órát, de inkább többet, de az nem volt ennyire nehéz és fárasztó. Szerintem ezt csak az érti meg, aki csinálja.
2015. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
84%

Írtam privát, kérdező! :)


Tényleg ki kell próbálni. 4 éves lányom születése előtt az életben nem éreztem magamat ennyire fáradtnak, mint azóta..

2015. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
45%
A én szomszédasszonyom két gyerekkel volt itthon és közben lediplomázott.
2015. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!