Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek! Az igaz hogy...

Kedves hölgyek! Az igaz hogy 30 éves korotokat átlépve megváltozik valami bennetek és ami régen fontos volt, az már nem biztos hogy az lesz?

Figyelt kérdés

Sok nőtől hallottam már,hogy a 30. születésnap után megváltozik sok minden bennetek és átértékeltek dolgokat,akár kapcsolatot is.

Én 32 éves vagyok,a párommal amikor összejöttem ő 27 éves volt,most márciusban lesz 30 éves és már most érzékelek rajta változásokat,ami eddig jó volt,vagy vicces az már nem az neki,ami poén volt,az már nem annyira az.Nehezebben tolerál dolgokat,régen pl sokat aggódott miattam,manapság már nem érdeklem annyira.Régebben mindig mondta,hogy nem szeretn egy karótnyelt embert,na én nem az vagyok.De mostanában azt szajkózza jó lenne ha egy kicsit komolyodnék.Kicsit kezdek aggódni,félek engem is átértékel és ami fontos volt bennem,az már nem lesz az neki,és új útakra indul.Én elég rugalmas vagyok és bátran nézek a változások elé és jól tudok alkalmazkodni,de úgy érzem nagyon sok a hirtelen változás és van egy olyan félelmem hogy nem leszek vagy vagyok neki elég jó.Szóval kicsit nehéz helyzetben érzem magam,elég sok mindent nehezményez mostanában.Azt is érzem hogy nem meri úgy elengedni magát mostanában mellettem,mintha nem merné átadni magát a szerelmünknek.Azt akarom velem éljem meg a katarzist és ne mással,elég sok mindent megéltünk egymással eddig.3 éve vagyunk együtt,és nagyon sok mindent megéltünk eddig,de félek átártékel minket.Engem ez a bűvös 30-as esztendő aggaszt kicsit.Mi a véleményetek erről?


2015. jan. 6. 10:45
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Bocsi ha kicsit összefüggéstelen lett,de munkából írok,közbe másra is figyelnem kell,de csak most van időm írni.

Szóval a kérdésem az,hogyan idomuljak a változásokhoz szerintetek hogy ne legyen sírás,rívás a vége és továbbra is megfelelő legyek neki?

2015. jan. 6. 10:47
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

az egy hülyeség, hogy 30 után fordul vele a világ egyet


vmi más miatt nem talál viccesnek vagy tényleg túl gyerekes vagy és most esik le neki, de ezt ti tudjátok, hogy melyik.

2015. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A változás nem korfüggő.
2015. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
ha már nem szeret, az nem egy születésnapon fog múlni.
2015. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Én is átléptem már a 30-at. Nem vettem észre semmi hirtelen, konkrét változást. Nem értékeltem át dolgokat. Illetve, amit átértékeltem, azt nem a korom miatt, hanem mert olyan dolgok történtek időközben.

Nyilván nem vágyom annyit bulikba, mint 18 évesen, meg jobban átlátom a dolgokat, meg tapasztaltabb vagyok sok mindenben, de nem lettem karót nyelt öreglány :D

2015. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

A változás folyamatosan zajlik, nincs bűvös 30. Más kérdés, ha a barátnőd olyan típus, aki retteg az öregedéstől, az kiakadhat azon, hogy már nem huszonéves, emiatt lehet morcosabb. Bár ez végső soron hülyeség.

Én is hamarosan 30 leszek, de ettől még ugyanúgy ökörködök otthon a párommal vagy sírva röhögök egy-egy viccén, ha úgy van. :D

Azt viszont kitűztem célul, hogy a szülinapomra étrenddel és edzéssel bomba formába hozom magam.

2015. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Bárki bármilyen korban átértékelhet bármit.


Szóval ne a 30. szülinapja aggasszon, hanem fektessetek kicsit több energiát a kapcsolatotokba.


Tök mindegy hány éves az ember, egy kapcsolat több év után sosem lesz ugyan olyan mint az elején! Ez normális.

2015. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig is változtak életük során többször, események, behatások által, jó irányba rossz irányba, szerintem nincs az a bűvös 30-as választóvonal.


A kapcsolatok is változnak és ha elmúlik a rózsaszín köd, akkor utána a valóságot látja az ember, és néha megszeppen, mert amit szeretett vagy elviselt a rózsaszín köd alatt, azt most esetleg nem viseli el...


Hidd el ez minden kapcsolatban így van.


Egyébként leírhatnád hogy mi az amit nehezményez?

2015. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora hülyeség!!
2015. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

ma 10:52


Nem az a fajta aki fél az öregedéstől,kérdeztem már tőle.Azt mondta őt nem zavarja.

2015. jan. 6. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!