Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a részvétnyilvánít...

Mit mondjak a részvétnyilvánításnál azonkívül, hogy részvétem?

Figyelt kérdés

Egy közeli ismerősöm szülője halt meg. Én meg nem vagyok a szavak embere, de többet kellene mondanom úgy érzem egy szimpla részvétemen kívül.

Ötleteket légyszi. Köszi.


2015. jan. 6. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá lehet tenni, hogy ha bármiben segítségre van szüksége, csak szóljon.
2015. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bízd rá magad a pillanatra! Ne készülj rá. Amikor szívedből jön tökéletes lesz.
2015. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán annyit, hogy vigasztalódást kívánsz, s a szép emlékeket őrizzék az emlékezetükben.
2015. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy ismerted-e.

Ha nem ismerted, mondhatod, hogy sajnálom, hogy már nem volt alkalmam megismerkedni vele, ha pedig ismerted akkor lehet mondani, hogy hiányozni fog, mert pl. nagyon kedves volt veled mindig (vagy bármit ami vele kapcsolatos pozítiv dolog).

2015. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%
Nekem nagymamam temetesekor minden "reszvetem"nel ramjott a sirogorcs, szoval az se biztos hogy kell ennel tobb :)
2015. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!