Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotok is ezt csinálj...

A ti családotok is ezt csinálja? Ennyire nem kedvelnek?

Figyelt kérdés
Amikor "beszélgetünk" (Körülbelül nem is engedik, hogy beszálljak a beszélgetésbe...) egy érdekes témáról és nekem is lenne valami hozzáfűznivalóm, akkor mindig a szavamba vágnak és végül sosem tudom végigmondani. Többször is belekezdek, hátha figyelnek rám, de inkább befogom, mert nem akarok közbevágni, amikor beszélnek. Gondolom, kivárom, hátha lesz egy alkalmas pillanat, amikor elmondom, amit akartam, de ilyen sosem szokott lenni, mert várhatok rá, hogy leálljon 5 másodpercre is a beszélgetés. Szóval várok és várok, de fél perc alatt már teljesen más a téma, fura lenne, ha egyszer csak "benyögném", mert már rég nem arról van szó. Ezután inkább elkullogok, mert nincs sok értelme az ottlétemnek, nem vesznek be a beszélgetésbe. Nagyon szomorú leszek ettől. Jó lenne megbeszélni, ha van ilyen, hátha azzal könnyíthetek magamon. Úgy érzem, mintha direkt kihagynának. Aztán mindenki csodálkozik, hogy miért nem megyek ki szocializálni velük egy kicsit...

2015. jan. 6. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hány éves vagy, és a családod többi, egymással kommunikáló tagja hány éves.
2015. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 13 vagyok, a nővérem 19, az anyukám 43, az apukám 45. A bátyám nem nagyon jön ki a szobájából...
2015. jan. 6. 18:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet, komolytalannak tartanak az emberi kommunikációhoz.
2015. jan. 6. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Beszélgess a bátyáddal.
2015. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen. 10 év van közöttünk, alig szoktunk beszélni. Nincs is közös témánk. A szobájából alig jön ki.
2015. jan. 6. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem azért van, mert nem kedvelnek, hanem mert nem vesznek komolyan. Én tudom miről beszélsz, velem is ilyenek voltak, sőt néha még most is ilyenek a családtagjaim, de később téged is belevonnak majd a beszélgetésekbe.

15/l

2015. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondad mar nekik, hogy z zavar?
2015. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Még nem mondtam. Minek? Annyira érdekli őket, hogy mi van velem...
2015. jan. 6. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudod, néma gyereknek...

Ha nem szólsz, akkor beleegyezel hallgatólagosan a jelenlegi felállásba. Viszont, ha nem szeretnél tenni ellene, akkor már a kérdést se értem.

2015. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csapj az asztalra és csak azért is vágj közbe és mondd el, hogy mi bánt. Enélkül nem fognak megérteni.
2015. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!