Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családotokban nyert már...

Családotokban nyert már valaki nagyobb nyereményt?

Figyelt kérdés
Én most lottóztam életemben másodszor és hármasom lett.
2015. jan. 6. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mastercrock társasjátékot negyedikben.
2015. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó pár éve,apósomnak négyese lett a lottón.Tavaly tavasszal a férjemék szintén nyertek 4 milliót lottón,viszont 30 an,szóval igy kissebb összeg jutott,de az is jól jött:-)
2015. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Jah és én egy laptopot 2 éve a facebokon:-)
2015. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A másodunokatesóm pár szászezret nyert betelefonálós műsorral, ami régen ment délutánonként a tvben. Mamám 40ezret meg 20ezret is nyert már puttóval.
2015. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a bátyámmal. Tippmixezni szoktunk. És szinte mindig nyerünk valamekkora pénzeket, mivel ő nagyon otthon van a fociban én meg nagyon otthon vagyok a női teniszben ezért összeadjuk a nyereményen meg osztozunk. Mint egy család :) De mi csak sportfogadunk, lottót nem nyomjuk :)
2015. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én két éve újév után közvetlenül puttón 50eFtot.

Nagyim egész életében 5ös lottózott és csak egyszer volt egy kettese.

2015. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer skandin nyertem 1300-at rá pár napra ötösön 1200-t.



Ja! Az öcsém éppen megtanult beszélni. Akkor még 3 cetlin kellett lottózni. Apám mondta vacsi után,hogy mondjunk számokat. "1,2,5" mondta az öcskös.

Fater:"Ilyen hülye számokat nem húznak ki!"


Négyesünk lett volna. 90-bem. A mai napig tudja a számokat amiket behúzott meg amit kihuztak.

2015. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Anyával nyerünk pár éve 20e ft vásárlást a penny-be, tudom nem egy hű de nagy összeg, de a kicsinek is örülni kell. :)
2015. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Közeli rokonnak volt négyese az ötöslottón.
2015. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Családban a legnagyobb nyeremény 800 ezer volt.


Egy haverom viszont a hatoslottón nyert 340 milliót 3 évvel ezelőtt. Szegény srác nem tudott bánni a pénzzel, a 90 milliós kocsiját összetörte, a budai villáját elveszítette pókerben, és még sorolhatnám.. :/ jelenleg hajléktalan.

2015. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!