Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő lenéz minden férfit....

Minden nő lenéz minden férfit. Minden férfi lenéz minden nőt. Hát hogy lehet így élni normálisan?

Figyelt kérdés
Persze, ez általánosítás. De mint ilyen, általában igaz. Esküszöm, elkeserít, hogy az emberek nem tudják tisztelni és szeretni egymást. A fétfiak szemében a nő csak egy lyuk, a nők szemében meg a férfi annyival jobb egy vibrátornál hogy elviszi vacsorázni? Mindig mindenki megcsalja a párját, senki sem tart ki egymás mellett, e legkisebb akadály azonnal szétválaszt mindenkit, és még sorolhatnám. Úgy érzem, rossz korban születtünk, emberek.
2010. febr. 5. 23:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! :)

Néha ezen az oldalon szétnézve jutok ezekre a következtetésekre, és túl "lelkis" vagyok, elkeserít.

De msotmár tudom, hogy ostoba vagyok. Ez boldoggá tesz, bár lehet furán hangzik :D:)

2010. febr. 6. 12:21
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfi és nő sosem fogja megérteni egymást, mert mind a kettő mást akar: a nő a férfit, a férfi pedig a nőt". /Karinthy/ régi bölcsesség...
2010. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez valóban általánosítás, DE van benne valóság is:). El kellene fogadni az embereknek, hogy NINCS és NEM is lesz tökéletes ember a Földön, valamint kompromisszumos megoldást kell(ene) mindenhol, keresni, alkalmazni. Ja, és vállalni, hogy én is, a másik is hibázhat(ok). De amíg a magyar a másikban a versenytársat látja csak (akit sárba kell döngölni), addig ez csak álom marad (tisztelet a kiv.-nek!). De azért fel a fejjel:).
2010. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hibás megfogalmazás. Helyesen:

Némelyik nő lenézi a legtöbb férfit és némelyik férfi lenézi a legtöbb nőt.

2010. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki h most élsz. Régen ezerszer rosszabb volt minden. A nőket fele ennyire nem tisztelték. Ezt komolyan mondom!
2011. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A nőket fele ennyire nem tisztelték..."

És az volt a normális.

2011. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!