Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok lottózni, vagy...

Szoktatok lottózni, vagy kaparós sorsjegyek próbálkozni családotok anyagi helyzetének javítása reményében?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Csekkek befizetésekor szoktam kaparóst venni.l nagyobb összeget nem nyertem meg, nem is azért.. Csak prőba szerncse miatt.

Lottőt évente kb 3-4szer veszek..

A bolondok adőjának hívom

2015. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nyersz a kaparóssal akkor veszel újat, vagy beéred kis nyereménnyel?
2015. jan. 10. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert hülyeség.
2015. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lottózom, nálunk ez "családi szokás". Igen tudom, hogy kb esélytelen, meg a hülyék adója de egy mezővel játszom az meg úgy nem egy nagy összeg és így legalább az esély benne van. Nekem eddig volt már egy nagyobb nyereményem. Persze nem milliós, de mókás érzés volt (bár úgy saccolom, hogy az évek során ráköltött pénzt még mindig nem hozta vissza XD )

Lényeg: Nem ettől várom a megváltást, de azért "miért ne" alapon belefér.

2015. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Kaparósat soha.

Lottózni akkor szoktunk, amikor minimum 2.5 milliárd felett van, illetve miután a nagyon nagyot elviszik. És a legkisebb a nyeremény. :D

2015. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Néha, mikor szerencsésnek érzem magam (kb negyedévente egyszer) veszek egy kaparóst vagy lottót, nem többet. Általában tényleg nyerek vele párszáz forintot, de nem játszom tovább.

Egy nagy nyeremény jól jönne, de nem bízom a szerencsejátékban, ezért évi 3-4000 Ft-nál semmiképp nem költök rá többet.

2015. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én életem második lottózásával hármast nyertem. Kipróbáltam a kaparós sorsjegyet húztam hatot majdnem az összes nyert több ezer hasznom volt rajta.

Két éve szavaztam az X faktorba majd műsor után hívtak, hogy 100. 000- t nyertem.

2015. jan. 10. 11:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Én könnyedén függő tudnék lenni :D
2015. jan. 10. 11:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

kaparóst szoktam venni, általában az árát visszanyerem, és addig cserélgetem, míg behúzok egy nem nyerőst...


lottózni még sose lottóztam, férjem talán 2-3X adott fel ilyen mobil lottót, de nem nyert (de az is lehet, hogy nem figyelte a számokat :D )

2015. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Minden héten veszünk 1-1 lottó szelvényt. 30-40.000.-Ft-nál többet még sosem nyertünk.
2015. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!