Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nevelőapja el akar...

A barátnőm nevelőapja el akar tiltani tőlem, meg tudja valósítani? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy lányt, akivel 1,5hónapja összejöttem. szeptemberben tölti a 18-at, én pár napja lettem 21 éves. Nagyon szeretem őt, mert örülök, hogy végre olyan lánnyal lehetek együtt, aki nem mondja még mellettem 3 fiúnak, hogy "szeretlek".


A lényeg, hogy eddig is tudtam (barátnőm elmondása szerint), hogy nem teljeen normáli a nevelőapja, de tegnap kaptam tőle egy elég durva telefonhívást, hogy el fog tőle tiltani, mert én nagykorú vagyok. Az a helyzet, hogy sem az anyukája, sem a nevelőapja nem ismer engem, pedig ha ismernének, biztosan nem ilyen lenne a hozzáállásuk. Az anyukája nem akar beleszólni ebbe az egészbe, mert nem akar ez miatt balhét a nevelőapjával.


mégis mit tehetek? valóban eltilthat?

Én megpróbáltam a telefonba is beszélni a nevelőapjával, de egyszerűen lehetetlen..



2015. jan. 11. 11:31
 1/8 A kérdező kommentje:
mg mielőtt bárki is megkérdezné, NEM, nem feküdtünk le, és nem is ezért jöttem vele össze, hanem hogy mindketten boldogok legyünk.
2015. jan. 11. 11:36
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy meg tudja-e valósítani azt nem tudjuk megmondani! Tőletek függ.
2015. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Persze eltilthatja. Csak kivitelezni nem tudja. De kit érdekel, hogy mit mond egy agyatlan ember? Az anyjának meg gratulálok, hogy le sem sz**ja a lányát.
2015. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szarja le, de sajnos túlzásba mehetett náluk a férfi uralom, így ő nem szeretne bele szólni.. Valamennyire meg is értem, azok alapján amiket hallottam a telefonba a nevelőapucitól.


Még azt hozzá tenném, hogy össze vannak házasodva, nem tudom, hogy ez jogilag mennyire változtat a dolgokon.


Köszi a válaszokat!

2015. jan. 11. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Annak végképp nincs semmi jelentösége, hogy nagykorú vagy- agy sem, illetve ugyanez érvényes a barátnödre is, amennyiben mindketten betöltöttétek a 14. éveteket, attól kezdve akár le is feküdhettek egymással (jogilag), semmi probléma nem lenne belöle.


A barátnöddel meg akkor is tudsz találkozni, ha a nevelöapának nem tetszik.

2015. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Alapból azt nem értem, a nevelőapuka ebbe miért pofázik bele, a lány meg 18 éves kora után jogilag oda megy, ahova akar. A balfék anyjának meg szintén gratulálni tudok, hoyg ilyen nyomorék tuskóval házasodott össze.
2015. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!
2015. jan. 11. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:

De, pont, hogy leszrja. Ha törődne a lánnyal, akkor kiállna mellette, nem fülét-farkát behúzva hagyná, hogy az élettársa dirigáljon.


Ez van, el tudja tiltani, pl. megfenyegeti, hogy ez meg az lesz, ha találkoztok (nálunk még 23 évesen is ez ment, mostohaanyámnak hála), a lány pedig mondjuk félelemből nem fog ellenkezni.


A hlye, teszetosza anyját meg szívlapáttal kéne agyoncsapni.

2015. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!