Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemmel tegnap összeveszt...

Feleségemmel tegnap összevesztem, egyfolytában csesztet, tegnap kimertem nyitni a számat. Most én vagyok a pszichopata és a gonosz? Szerintetek igazam volt?

Figyelt kérdés

A feleségem egyfolytában csesztet valamiért,de minden apró dologért,próbálok a kedvébe járni mindenbe.Semmi nem jó neki,minden kisebb nagyobb dologért lecsesz.Tegnap betelt a pohár,probálok a kedvébe járni,segítek amiben tudok,úgy érzem rendes vagyok hozzá.Sokszor úgy megbánt,hogy most már muszáj volt visszavágnom valamivel.A sok elfojtott dolog most kijött belőllem,amit a hónapok alatt kaptam tőle.

Tegnap úgy kiabáltam vele,ahogy ő szokott velem,úgy oktattam ki ahogy ő szokott nap mint nap,eddig mindig nyeltem tűrtem,de most hogy ugyan azt kapta tőlem,most bezzeg én egy pszichopata vagyok,miközben ő azért is mert nyitva maradt a hűtő véletelnül,úgy letud cseszni,mintha valami helyrehozhatatlan dolgot tettem volna.Nap mint nap,valamiért le kell cseszni,mintha valami hülye gyerek lennék,nem tudok jót tenni vele.Semmi nem jó amit teszek.

Tény volt egy dolog,amit nem kellett volna mondanom,de mondtam neki,ha átmer verni,akkor tönkre teszem az életét,ő erre mondta hogy egy pszichopata vagyok.Ezt azért mondtam,mert úgy érzem nem őszinte hozzám,mintha titkolozna elöttem.Nem vagyok nagy facebook fun,de 3 éve vagyunk házasok,de oda sem tudott rólunk egy képet feltőlteni,miközben másokról tesz fel képet,félre értések elkerülése végett nem ott élem az életem,van hogy napokig besem lépek.Ő egyfolytában azon kóg,poszolgat lájkolgat,miközben állítja nem fontos neki az az oldal.Ha nem fontos neki,akkor minek lóg rajta annyit?Magyarul fontos neki,ha ennyire fontos és ennyire fontos vagyok,akkor ő miért nem tesz fel képet rólunk?


2015. jan. 13. 06:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha a facebookot ide kevertem,de ezen is kiakadtam egy kicsit.Eddig nem figyeltem fel rá,de a barátnőiről,testvéréről tud képet kitenni,akkor rólunk miért nem?Az évek alatt egy halom kép készült rólunk.Majd ezt is szóvá tettem neki,hogy miért nem tud egy képet feltenni rólunk?Olyan mintha valaki elött titkolni akarná.Majd amikor megkérdeztem tőle,az volt a válasz,hogy nem akarja hogy pletykáljanak?De mondom ki pletykálna ha mindenkit ismerek a környezetébe,még a kollégáit is,barátnőit,rokonkat mindnekit.Ezért is én voltam a beteg,hogy ilyenen kiakadok.Hol ott úgy érzem,igazam van.Tudom facebook egyhülyeség,de azért az jelzés értékű,ha valaki 3 év alatt nem tud egy közös képet kitenni rólunk,miközben egy halom készült kettőnkről.
2015. jan. 13. 06:46
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Egészen addig komolyan vettem a kérdésedet, amíg a facebook-ot nem említetted. Mivel más megfogalmazásban már feltetted a kérdésedet, nézd meg az ott született válaszokat.
2015. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó ez neked?? Miért kell a hisztis asszony? Sosem fogom megérteni! Én már rég otthagytam volna!
2015. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Feleséged nagyon bő pórázra van engedve, nyilván látja, hogy mindent megteszel érte, meg zavar ez a facebook dolog, tehát nyugiban van, tudja, hogy talált egy balekot, aki a hisztirohamait elviseli, már bocs.

Az ilyen nőket minden idegesíti, szerintem házaséletre nem valóak, ha van, lenne gyerek, nem tudom hogy viselkedne vele.

De az ő verzióját is meg kellene hallgatni, nem tudni, mit mondana.

Ha lelépnél tőle, könnyen találna magának mást?

Lehet, némi stratégiát kellene vinni a kapcsolatba...

2015. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Két tanácsom van, ne halgass, ha van mondandód, és ne gyűjtögesd a feszkót. A humor segíthet, a kiabálás nem.

Nézzetek meg pár Mark Gungor videót. Azokból sok minden kiderül, mit várhatunk el a férjünktől / feleségünktől, és mit nem.

2015. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. nem kell tűrni, ha valami bajod van, AZONNAL és OTT mondd meg neki > nem lesz a vége egy irtó nagy ordibálás

2. ez a te sarad is, mert hagytad, hogy ilyenné váljon, vagy ha már ismerkedés/járás alatt ilyen volt, akkor miért vetted el?

3. én kizárt, hogy összeházasodjak egy ilyen parancsolgatós, kioktatós emberrel

2015. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze foglalva : A feleségeddel igen elszaladt a ló. Gond az hogy sajnos te tehetsz róla. Ismerem a helyzetedet, dettó ugyan ebben voltam, csak esetemben én vagyok a nő. Egyet tudok ajánlani : szeresd, tegyél érte de úgy hogy ne azt lássa hogy körülötte forog a világ. Pláne ne dicsérd agyon semmiségekért, ne vidd túlzásba az érzelmi dicsőítést sem! Te is ugyan olyan értékű ember vagy mint ő, de így nem egy oda vissza folyamat amit te nyújtasz neki. Vagy megteszed ezt, vagy tűrsz és időnként lesznek ilyen kitöréseid vagy szét mentek előbb utóbb. Szó sincs róla hogy el kellene hidegülnöd a párodtól. Csak vedd ki őt a "nélküled nem forog a világ, engem úgy is szeretsz, akkor és azon kiabálok veled amikor szeretnék" szerepkörből.! 25l
2015. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem függ tőle az anyagi túlélésed, akkor papucs vagy. Megoldás: ne legyél papucs. Ennyi.
2015. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, félreérthetően fogalmaztam.

Korrigálom:


Papucs vagy. A megoldás: ne legyél papucs.


A JELEN, EDDIGI helyzetedben

az esetben NEM vagy papucsnak nevezhető,

amennyiben kénytelenségből vagy mellette

(ideiglenesen),

és NEM önszántadból.

2015. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
bocs de az irásod alapján paranoiásnak és alacsony önbecsülésünek tünsz
2015. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!