Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antiszociális vagyok?

Antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés

-Antiszociális személyiségzavar.

-Kissé (nagyon) rossz gyerekkorom volt,trauma,környezet stb.

-Gyerekkoromban figyelemzavaros voltam.

-Kamaszkoromban gyújtogattam,rombolta,néha verekedtem.

-Szeretem szétzúzni az embereket érzelmileg,hazudozással,manipulációval és egyéb eszközökkel,élvezem.

-Nem félek pedig rengeteg a brazil ahol élek.

-Utálom az embereket csak az állatokat szeretem.

-Párkapcsolatokban csak birtokolni szeretek,kórósan tudok kötődni 1-1 emberhez.

-Több álarcom is van,teljesen tudok azonosulni az adott szereppel ha úgy adódik.

-Egy külső szemlélő szemszögéből az egyetlen jó tulajdonságom a magas intelligencia lehet.

-Néha tudok sírni.

Szerintetek ez antiszociális személyiségzavar (pszichopátia,szociopátia) vagy esetleg valami más?

(18/F)



2014. dec. 31. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. De a kérdésedből ítélve van rá belső igényed, hogy megváltoztasd, és mivel még fiatal vagy, meg is tudod tenni. Normális társaságba kéne kerülnöd, és egy barátnő se ártana.
2014. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2015. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lányokkal kapcsolatban megvan a testi vonzalom,mondhatni hogy bírják a külsőm de én nem táplálok semmit sem irántuk érzelmileg.

Az egyik kapcsolatom egy egyszerű színjáték volt,nem szerettem csak hülyítettem illetve birtokoltam és élveztem ha megbántottam.

2015. jan. 1. 19:10
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez nem borderline.

Félreértés ne essék,nem utálom magam mint ezek a határeseti kissé unalmas emberek sőt bírom magam de nem szállok el.

Nincsenek impulzív kitöréseim még ha gondolatba le is játszom egy ember halálát akkor is megőrzöm a hidegvérem.

A pszichiáterem is megmondta hogy ez nem határeseti.

2015. jan. 1. 19:12
 5/13 anonim ***** válasza:

"határeseti kissé unalmas emberek" Hát, sértegetni tényleg tudsz. :D :D :D Ezt egy borderes szemébe ne mondd! A borderesek közül nagyon sokan magas IQ és EQ szinttel rendelkeznek, fogékonyak és érzékenyek az emberekre és az életre. Sokan vannak, akik valamiben kreatívak. Kivételek biztos vannak, de jómagam is borderes vagyok, aktív irodalmár és kritikus, és sok hozzám hasonló borderest volt alkalmam megismerni. ;-)


Lehet egyébként antiszociális zavar, esetleg "egyéb, nem meghatározott antiszociális zavar".

2015. jan. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem arról van szó mert nyilván vannak köztetek is érdekes emberek,a többségre értettem.
2015. jan. 3. 11:43
 7/13 anonim ***** válasza:

asperger?

mennyi az EQ-d?

ha alacsony gyanús vagy az aspergerre.

2015. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a többség nem border... Ha vagdossa magát és depis, azt már bordernek nyilványítják, de inkább magát mondja annak... :-S


Asperger lehet, de kevert tünetekkel.

2015. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pszichopata szemmel nézve (én az vagyok) a borderline-ok igenis unalmasak. Ugyanazokat a logikátlan mintákat követik, az impulzivitás rövid távon szimpatikus, hosszabb távon fárasztóak és unalmasak vagytok. Ismerek rengeteget, voltam ilyen környezetben én is, nem egy-két ember után általánosítok. Az túlságosan heves érzelmek pedig a mi fajtánknak kiborítóan terhes és... hát, az is untat. Haverkodni szoktam ilyen emberekkel az impulzív szarakodás miatt, aztán mindig hamar leépítem őket.


Kérdező, szerintem te nem vagy antiszociális, esetleg lehetnek antiszociális vonásaid... De az állatokat szereted, kötődsz. Szerintem téged csak megviselt az élet és ezért nyitsz nehezen az emberi kapcsoaltok felé, mintegy védekezésképpen fojtasz el sok érzelmet.

2015. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az túlságosan heves érzelmek pedig a mi fajtánknak kiborítóan terhes és..."


Rosszul fogalmaztam, mitöbb, szörnyen, mert siettem leírni, de azért értsd meg, mit akartam mondani.

2015. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!