Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gonosz és pszichopata vagyok?...

Gonosz és pszichopata vagyok? SOS! (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos úgy gondolom nagyon gonosz és pszichopata vagyok! Utálom tiszta szivből az osztálytársaimat amiért évekig sértegettek kikészitettek lelkieg..Utálom a kis gyerekeket..És van 2-3 lány az osztályból akik régen brátnőim voltak de most ha rájuk nézek vagy csak meglátom a képüket fb-n gyilkolhatnékom támad..annyira nem birom elviselni a pofájukat kinoznám őket és brutálisan meg gyilkolnám..aztán boldogság érzetem támad ha mást látok szenvedni. Utálom a tömeg embereket, egyetértek hitler elveivel is..imádom a brutális horrorisztikus dolgokat. szeretem a vért, fájdalmat, szenvedést és még én magam is szeretek szenvedni..úgyérzem sötét a lelkem és brutálisan gonosz vagyok..imádok másoknak keserűséget okozni..most 14 éves lány vagyok de kb 7-8 éves korom óta van ez nálam és nem akarok változtatni valamiért ettől érzem magam egyedinek..sőt néha ugyérzem mintha kettő lenne belőlem, és néha mintha szeretném magam aztán néha gyűlölöm és megrugdosnám magam ha más helyében lennék . imádom a sötét szomorú dolgokat, szeretek sirni is szeretem ha beteg vagyok és boldog vagyok ha más rosszul van gyűlölök szinte mindenkit megfojtanám az anyámat is..Mit tegyek:? keressek fel egy pszichológust? kérlek segitsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! adjatok tanácsot ! pszichopata lennék?

2014. febr. 22. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül vagy pszichopata, mert egy pszichopata nem hinném, hogy kiírná ide, hogy pszichopata, és nem tesz fel ilyen kérdést, hogy ez rossz dolog-e. Amennyiben igazak az állításaid, akkor mindenképp valamilyen pszichikus zavarral küzdesz és tényleg javasolt lenne egy szakembert felkeresni.
2014. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Más nevébe írod ezeket a dolgokat? Mert akkor igen az vagy. Ha nem akkor is. Keresd fel a háziorvosod, ő majd ajánl valakit!
2014. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

ezek természetes emberi tulajdonságok


minden embernek vannak ilyen érzései


nagyon fiatal vagy még


majd elmúlik


mindenképpen olyan emberekkel kellene beszélgetned, akik szeretnek, meghallgatnak


mindennek megvan az oka - - biztos, hogy van oka, miért vagy ilyen


ok nélkül valaki nem nyírná ki az anyját


valamiben bizonyára akadályoz az anyád

vagy nem szeret, soha nem is szeretett


rá kell jönnöd: csak te vagy magadnak


magadat kell felemelned, és jóvá tenned


állatok iránt mit érzel?

2014. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos senki se szeret inkább utálnak és nyominak néznek..Anyám, meg hát elég sokat ártott nekem..elég sok mindent éltem már át voltam már pszicho dokinál de ő csak azt mondta depresszió..az állatokat is utálom kb 2 állat van ami szimpi a többi meg pusztuljon..lehet a sérelmek miatt alakult ki ez a helyzet?
2014. febr. 22. 20:45
 5/7 anonim válasza:

Ha pszichopata lennél, teljesen hidegen hagyna a dolog, nem idegeskednél rajta, hiszen köztudott, hogy az ilyen betegeknek nincsenek érzései. Sőt őket nem lehet megbüntetni, ha életük végéig elmegyógyintézetbe, börtönbe lennénnek zárva, semmit se tanulnának a hibáikból.


Úgyhogy nem vagy az, mert eleve idegeskedsz miatta. ;)

2015. febr. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dermy válasza:
"gyűlölök szinte mindenkit megfojtanám az anyámat is" Ez nemsok minden. Szerintem te nem gonosz vagy, hanem kissebségi komplexusod van vagy nem is tudom...ha tényleg érdekel mi az igazi gonoszság akkor írj nekem privátba. Majd ott írok neked egy-két gonosz dolgot !!!!
2015. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztosan nem vagy pszichopata mert ha az lennél cseppet se aggódnäl ezeken hogy ilyen gondolatok járnak a fejedben
2022. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!