Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, pasik, fiúk, titeket...

Férjek, pasik, fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtök olyan képet tenne fel közösségi oldalra, amin látszik szépen a dekoltázsa és a csinos alakja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Természetesen amúgy sosem rak fel ilyesmit, ez az egyetlen ilyen "cicis" képe van fent, ami felkerült.
2015. jan. 14. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól értem a képen teljesen fel van öltözve... ez esetben nem zavarna.
2015. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, de kifejezetten irritálóak a dekoltázsos képek! Szerintem az illető férjének, párjának sem tetszik, ha ilyen képet tölt fel.
2015. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Titusztitusz ***** válasza:
76%
Nem különösebben zavarna...Persze csak egy bizonyos határig...
2015. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha azért tölti fel a képet, hogy hadd lássa mindenki és direkt pózol rajta és megosztogatja, stb. akkor kiakadnék rajta. Ha hétköznapi ruha, hétköznapi kép, csak mondjuk épp lehajol és emiatt több látszik, mint kellene, de nem ez a kép lényege, csak így sikerült, akkor nem zavar.
2015. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Az ízlésesség szerintem szituáció kérdése. Egy strandon készült fotó bikiniben sem ízléstelen, de komolyabb munkahelyen már a mély dekoltázs is a furcsa kategóriába tartozik.
2015. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

"ez az egyetlen ilyen "cicis" képe van fent"


Nem zavarna, amennyiben őt sem zavarná, ha a pasija meg feltenne egy "farkincás" képet magáról...

2015. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem ez még belefér egy határig hiszen ruhában van,és nem a 'strandon' !
2015. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Még büszke is lennék rá hogy milyen bomba nő!
2015. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyan én nő vagyok, de szerintem a férjemet nem zavarja. Onnan sejtem, hogy az ő profilképe is egy olyan közös képünk, amin kicsit mélyebben dekoltált, szűk ruha van rajtam.
2015. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarja a párom. de azért nem mindegy hog milyen a kép, hogy direkt rakta ki a melleit,és azok a kép felét elfoglalják, vagy csak távolabbi amin látszik a dekoltázsa.
2015. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!