Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar ennyire az exem...

Miért zavar ennyire az exem és a fiatal, csinos kis barátnőjének a tengerparti paradézása?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég vége, nem is nagyon tartjuk a kapcsolatot, max évente 2-3 netes beszélgetés semmiségekről. Ma láttam meg, hogy épp Spanyolországban vannak az új nőjével és valamiért teljesen kiakasztott. Nem is rá vagyok féltékeny, csak úgy érzem, hogy nem érdemli meg, hogy barátnője legyen, ilyen szép helyen járjon. Persze, tudom hogy ez rossz és nem lenne szabad így érezzem, de nem tehetek róla.
2014. szept. 5. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Azert erzed mert atvert csalodtal benne.
2014. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
61%
még szereted? :D
2014. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg fura lehet.

Neked milyen szakaszban van most az életed? Esetleg hullámvölgyben van és nem úgy mennek a dolgaid, ahogy szeretnéd?

Ha igen, akkor előfordulhat, hogy ezt vetíted ki másra, jelen esetben az exedre, hogy neki biztosan olyan könnyű az élete, míg a tied nincs rendben. Talán abban is van valami, hogy bár túl vagy rajta, mint férfi, de azért az ember nem felejt, és ha sok bánatot okozott neked, akkor nem érted, hogy az élet miért kegyes vele.

Sok olyan oka is lehet, ami nem féltékenység. Nálam is szokott úgy irigység előjönni, hogy haragszok érte magamra, hogy miért? Én választottam az utam, ha most éppen nehezebb is, attól nem kell másoktól a könnyedséget és boldogságot elirigyelni. Arról nem is beszélve, hogy sosem látunk bele más életébe igazán, és amiről azt hisszük, hogy könnyű neki, azt lehet máshol másképp, de drágán megfizeti.

Szóval, ha magad alatt vagy esetleg és azért érzel így, akkor csak fel a fejjel. Nem véletlenül vagytok exek, de nem is véletlenül kerültetek annak idején össze.

Próbálj nem gondolni rá.

2014. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én szakítottam vele annó, mert egy szar alak:) Ezért nem kéne érdekeljen, de jön, hogy megpukkadjak:))
2014. szept. 5. 14:34
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem az idegesít inkább, hogy nem veled van ott?!
2014. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 csabika1971 ***** válasza:
67%

Ez azért van mert még mindig nem heverted ki őt egészen, még ha ezt magadnak esetlegesen nem is ismered be.

Gondolom annak idején ő szakított és nem te. Ezért benned marad a tüske, még nosztalgiázol a múlton. Ezért vagy kicsit most féltékeny.

2014. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Dehogy szeretem, egy kispályás, futottak még kategóriás pasi...
2014. szept. 5. 14:37
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
kamu:xD
2014. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Az teljesen mindegy hogy mit illene érezned. Ritkán sikerül az embereknek mindig úgy érezniük ahogy elvárnák önmaguktól, vagy ami adott helyzetben illő lenne.

Az nagyon jó hogy önmagadhoz őszinte vagy, mert akkor nem akadnak be az érzések és majd hamarabb letisztul ami most zavar.

Adott helyzetben amúgy tök normális hogy ez van benned. Az ember lánya egy szakításkor reménykedik hogy a másik fél csak nála rosszabb partnert fog találni elkövetkezendő életében és egész életében azon fog gondolkodni hogy milyen hülye volt hogy anno elrontotta a kapcsolatot. Belül ezt érzi , de kívül nagylelkű és azt mondja: Legyél nagyon boldog!

A legtöbb embernél így működik a külvilág és a belvilág.

Ha most egy gyönyörű, boldog párkapcsolat közepén a Bahamákról posztolnál a facebook-ra valószínűleg az a rossz érzés sem lenne benned. Most zavar hogy te jobban megérdemelted volna mint ő a jót és mégis ő van ott valakivel.

Azt ugye tudod hogy a facebook-ra felkerült képek legtöbbje nem annyira őszinte. Azt sosem tudhatod hogy két veszekedés közt kattintották -e azokat a fotókat vagy sem. Bár tudom hogy nem ez érdekel.

2014. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 csabika1971 ***** válasza:
Bocs, én írtam míg te válaszoltál. Ha te szakítottál és ráadásul így lenézed. Akkor igazi talány, nem véletlenül vagy nő. Ők mindig talányosak.
2014. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!