Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretővel fenyegetőzni van...

Szeretővel fenyegetőzni van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszerűen megőrülök, hogy 4 év együttélés után a szex,csók, összebújás maximum havi 2 alkalom.

Már nem tudok mit kitalálni, ha azt mondom a páromnak ha nem lesz sűrűbb keresek egy szeretőt az nagyon durva?

Vagy ne mondjak semmit csak keressek titokban egy hölgyet?

Várom a sok sárdobáló választ :-) 38/F



2015. jan. 16. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez így durva. A beszélgetésen túl vagytok?
2015. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Keressél, ez a fenyegetőzéstől nem fog megváltozni.
2015. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Szakitsátok meg a kapcsolatot, mégis miért vagytok együtt?
2015. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Én sem értem, miért vagytok együtt.

A szerető nem megoldás.

Szakítsatok és keress egy normális párt. Persze előtte próbáld meg vele megbeszélni, hogy mégis mi a baja.

Nálunk több mint 10 után is működik a szex, a csókolózás, mindkettőnknek van rá igénye. Szex hetente 3-4x van, csókolózás naponta sokszor :)

Szóval nem kell beletörődni, nem mindenki olyan, mint a párod.

2015. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ó, kedves kérdező, én tökéletesen ezt szenvedem el, amit te, csak nálunk én vagyok a feleség... Fenyegetőzni szerintem hülyeség, de egy beszélgetés nem árthat (nekünk segíteni szokott).
2015. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

igen..

saját magadat alázod vele csak


a megoldás, az, hogy továbblépsz..



sosem lesz jobb maximum átmenetileg, mert neki ezek szerint nincs annyi igénye rá mint neked.

vagy vannak más okok is, hogy ez így van

ez mindig konfliktusforrás lesz


mennyivel lenne jobb a szerető?


hazugság alázod magad, a szeretőt, és a párodat is



gerinctelen meg ne legyél


a zsarolás úgysem segít, hane ront a dolgokon..

ha kiderül, és előbb utóbb mindig kiderül, akkor meg ugyanúgy szakítás lesz a vége, csak sárdobálással

2015. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Miért, ha azt mondod neki, hogy keresel egy szeretőt, és ő erre pl félelemből vállalja, hogy összebújik veled, az jó? Nem. Minek ezzel fenyegetőzni? Lépj, felnőtt ember vagy, te döntesz, maradsz-e vagy sem.
2015. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom már mással élni, amíg kettesben voltunk nem volt gond, most van egy kisfiúnk(lassan 2 éves) és a párom meg 5 évvel idősebb lehet ez is gond. Ő nem szeret az ilyen dolgokról beszélgetni...
2015. jan. 16. 10:23
 9/16 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.

Minek tartod meg őt magadnak közben, ha nincs értelme? Annyira észlények ezek a pasik :(

2015. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus nő: Amint megszületik a gyerek, azonnal átváltanak anya üzemmódba és mellőznek minden szexuális vágyat vagy igényt. "Én már anya vagyok..." Aztán megy a sírás a megcsalás miatt.
2015. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!