Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen formában tudsz megsértő...

Milyen formában tudsz megsértődni a párkapcsolatban/házasságodban?

Figyelt kérdés
Ha nagyon megbánt a párod , tudsz-e rá haragudni? Ha igen, meddig? (percek, órák, napok) Milyen formában jelentkezik?(pl durci, hiszti) Ki tud-e engesztelni vagy marad benned tüske?
2010. febr. 7. 10:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit furi a kérdés, de remélem érthető :)
2010. febr. 7. 10:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,egyszer velünk is elő fordult.

A Párom egy mondatban lenézte a munkámat(amiből élünk gyakorlatilag).Ezt még nem tettem szóvá.Aztán még egyszer előkerült a dolog.Akkor már elmagyaráztam neki,persze nem szépen,hogy ez van és én is nagyon utálom csinálni,de nem az én szégyenem,hogy a hivatásos sofőr jogosítványommal nőként nem találok normális munkát és csak az utcaseprés és a szemétszedés jutott nekem.De persze akkor nagyon haragudtam és még most is,ha eszembe jut,pedig nem akart a párom megsérteni,persze nem úgy gondolta.Ehhez az is közre játszott,hogy sokszor lenézik a munkámat.Szinte minden nap.Mert sajnos szégyellni kell manapság,ha valaki az utcát takarítja.

Berágtam akkor nagyon a Páromra,de neki is meg kell értenie,hogy hagyjon békén ilyen téren.A problémát úgy oldottuk meg,hogy nem beszélek a munkámról(erről a munkámról) neki soha többet,amíg kénytelen vagyok itt dolgozni,ő pedig nem kérdez róla.És így nincs vita.

Én napokig meg voltam sértődve és azóta is nagyon rossz erre gondolni,bár a párom megpróbált kiengesztelni,de amíg az átlag ember lenézi a munkámat,addig én is így fogok érezni és nem tudom elfogadni,hogy ezt kell csinálnom.

2010. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos6vagy nem, de én képtelen vagyok haragot tartani... Bármilyen vita, veszekedés után képes vagyok perceken belül megbocsátani, és nem haragudni... Én ezt inkább hátránynak élem meg, mert a férjem kihasználja...
2010. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hallod!

az én volt feleségem mindenen megsértődött a kapcsolatunk végén azért veszekedett mert nem veszekszem vele (komoly)

de amúgy mindenen,és egy kis hülyeség miatt napokig,hetekig képes volt cseszegetni nem vagyok szent de nem vagyok alkesz,gépes,drogos,csajozós,stbazért mesélem mert nem lett volna rá igazi oka.35/f

2010. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk én vagyok a haragtartóbb. Egy ideig csak nyelek, aztán kirobbanok. Volt, hogy napokig levegőnek néztem a férjem. Láttam rajta, hogy rosszul esik neki, de valamiből "tanulni" kell. :) Viszont annál édesebb a békülés! :)
2010. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem vagyok sértődős. ha megbánt visszavágok, elég élesen oda tudok szólni, ebből általában ért. ha nem, játsza ő a sértődöttet, ha akarja (nem szokta sokáig bírni).
2010. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!