Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondott olyat, hogy...

Miért mondott olyat, hogy inkább maradt volna a férjével?

Figyelt kérdés
Hello, tanácsot szeretnék kérni. Barátnőmet még akkor ismertem meg, mikor házas volt, fél év után elvált a férjétől és együtt élünk 1,5 éve. Mostanában egyre többet veszekszünk, de ez nem rajtam múlik, nekem alapvetően nincs bajom semmivel, ő viszont sokszor elégedetlen és ezt rajtam vezeti le. Nemrég azt is a fejemhez vágta, hogy inkább maradt volna a régi életében, én nem tudok felnőni a közös élethez. Próbálom vele mindig megbeszélni a dolgokat és egy időre sikerül is, aztán megint érzem a feszültséget. Nem tudom, mit tehetnék. Honnan tudhatom, hogy tényleg komolyan gondolja, amit mond?
2015. jan. 17. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én sok nőt ismerek akik rég megbánták, hogy elváltak. Hogy akkor miért váltak? Mert az most olyan menő! Hadd menjen. Úgysem fogadja vissza a volt férje. Helyedben én sem ragaszkodnék hozzá. Az ilyenek maguk sem tudják mit is akarnak.
2015. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Itt egyértelműen a barátnőddel van a baj. Csalja a férjét, elhagyja, aztán meg a szerető lesz a rossz. :D En is egy nehéz természetű nő vagyok, de nyolcadik éve alkotunk egy párt a férjemmel és én mondom, ennek a nőnek semmi sem lenne jó. Egyszerűen ilyen és kész. Majd vagy felnő vagy nem.
2015. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom..én tényleg úgy éreztem, működik, mert szeretem, de részéről ezt már nem érzem olyan erősnek. Van egy gyereke, aki a volt férjével él, ez is nehezíti a dolgot.
2015. jan. 17. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ahh, ugyan, aki azt írja, menő válni, és ezért válnak, álomvilágban él. Azért válnak az emberek, mert nem érzik jól magukat a házasságban. Aztán azért sírják vissza, mert legalább volt egy biztos langyos kapcsolat, amit az idő még meg is szépít, de a jelen valahogy nem úgy alakult, ahogy várták. Ilyen esetben önértékelést kell tartani, hogy tényleg a külvilágban van-e a hiba, vagy az adott személyben. Szerintem nagyon sok meggondolatlan házasságot kötnek manapság az emberek, de a válások jóval átgondoltabbak.

Miért mondta, hogy maradt volna a férjével? Mert meg akart téged bántani. Nem váltottad be a hozzád fűzött reményeket, ezért veszekszik állandóan, téged hibáztat. Gondolom meg sem fordult a fejében, hogy benne lehet a hiba, ha egymás után rosszul sülnek el a kapcsolatai.. Ha tényleg az a helyzet, amit leírtál, nem tehetsz semmit, egy idő után téged is el fog hagyni, hogy másban keresse a boldogságot (saját maga helyett).

2015. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
4-es, te gyerek vagy felnőtt testben. Sajnállak!
2015. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nő általában azért vált, mert a a szex erősen lecsökken a férjjel. Ilyenkor újítanak be egy másik pasit, akivel a dolog a frissesség miatt szalad egy darabig. Aztán az új faszi is visszább vesz és kész a baj. A nők egyszerű lények. Ha a pasijuk veri, alázza, szopatja őket, azt is eltűrik, de a szex hiányát nem tolerálják, nekik az a minden, akörül forog a világ. Tanulság: keféld alaposan és rendszeresen, visszatér hozzád.
2015. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!