Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Barátom megütött mit tegyek?...

A Barátom megütött mit tegyek? Nagyon csúnyán összevesztünk, kiabáltunk stb. Ő leült az íróasztalom elé a székbe én meg neki háttal lefeküdtem az ágyamra. Mondott valamit. (Nem publikus )

Figyelt kérdés

. Én meg azt mondtam neki, hogy akkor cserélj le. Erre oda jött és egy rohadt nagyot rávágott a fenekemre. Vagyis pontosan nem a fenekemre hanem így (ugye oldalt feküdtem ) a fenekem és a csípőm közé valahova, na értitek. És nagyon fájt, elkezdtem sírni sőt zokogni.

Oda mentem a tükörhöz és ott volt a kezének a nyoma. Sose ütött meg így. Mindig viccelődtünk ő rá"csapott" a fenekemre én az ővére. De ez nagyon fájt. Szerintetek? Azt mondtam neki h megbocsájtottam de igazából nem. A Lelkemben a szívemben valami megtört. Mit csináljak? 18/L



2015. jan. 2. 22:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
75%
Nem eléggé egyértelmű mit tegyél? Lapát! Ha nem teszed, a többit már tényleg megérdemled! Azt mondtad neki megbocsájtottad? Jó alap egy kapcsolathoz, hazudoztok, verekedtek....
2015. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
83%
hagyd ott vagy szokj hozzá hogy ez máskor is elő fog fordulni.
2015. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
74%
...ez volt az első pofon. A fiúnak komoly problémája van. Hagyd ott nagyon gyorsan. Erőszak nem tartozik a szerelem fogalomkörébe.
2015. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd ott. :( Sajnálom.
2015. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
1,válaszoló, nem elég egyértelmű mit tegyek, 16 honapja vagyunk együtt és ez az első eset és miután én elsirtam magam ő is sírt h nem akar nekem fájdalmat okozni mert én vagyok a mindene.
2015. jan. 2. 22:46
 6/81 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy az a segges észheztérités volt h ne mondjak olyanokat neki h " CSerélj le" mert ő nem akar mást ő engem akar.
2015. jan. 2. 22:47
 7/81 anonim ***** válasza:
77%
Ha vele maradsz, legkozelebb nem a hatad fogja elkapni hanem az arcod....Ne vard meg!! ott van meg? En a helyedben mar most kipenderitenem, nem tudnek vele egy legterben maradni:((
2015. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd ott a p*cs*b*, én Nő lennék, egyszer ütne meg egy férfi, akkorát rúgnék a lábai közé, többet nem érezné magát férfinak... hagyd ott. Van méltóságod, önbecsülésed, ne hagyd, hogy egy férfi, aki nőt ver, s ezzel megszégyeníti saját nemét, uralkodjon fölötted...
2015. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:
7/8 nem nincs itt. haza ment. Szeretem az a probléma:s
2015. jan. 2. 22:51
 10/81 anonim ***** válasza:
72%

Jó b*zdmeg, én is szerettem egy lányt, megalázott, elkövette azt a tettet, ami a legborzalmasabb egy ember életében: semmibe vett. És még hajnalig sorolhatnám.


Végül szakított velem.


Ne akard tudni, mi lett a vége... vagyis a végem.


Ne haragudj, de csak negatív véleménnyel tudok erről lenni. Egy férfi (???), aki megüt egy nőt... szívlapát a pofájába. Minimum.

2015. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!