Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem lehet...

Mit tehetnék? Nem lehet gyerekem ezért örökbefogadtunk 1 babót. De! A szüleim nem képesek elfogadni nem szeretik. Alig látógatják.

Figyelt kérdés
Apu olyan kijelentést tett hogy nem fogom a más f*sza nedvét csókolgatni. Teljesen kivagyok akadva. Miért nem képesek elfogadni?
2010. febr. 7. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, ők nehezebben tudják elfogadni, hogy nem lehet tőled vér szerinti unokájuk, és sajnos rosszul mutatják ki. Nem kell nekik erről állandóan beszélni, vagy beletörődnek, és megenyhülnek és megváltoznak - ha nem voltak mindig ilyenek, akkor ez várható, csak időt kell nekik hagyni, míg megemésztik a helyzetet -, vagy pedig ez marad, akkor viszont ne várd a megértést.
2010. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó hisz ez neked nagyon rosz hogy nem lehet gyereked de legalább örülsz neki te és a férjedés nem szabad apukáddal foglalkozni és azt se érdemli meg hogy a pici majd idővel papának szólitsa
2010. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyenek a szüleid, de ne is törődj velük. Tudom ezt nehéz most elfogadnod...más témában, de én is hasonló cipőben járok. Örüljetek a szép babátoknak, és aki támad amiatt, hogy megmenetetek egy gyermeket az intézetben való felnövéstől azzal ne foglalkozzatok. Ezt látva a szüleid is (bocs) észhet fognak térni, és hamarosan ott puszilgatják, babusgatják a kicsit. Tőletek meg azt sem fogják tudni hogyan kérjenek bocsánatot.

Fel a fajjel és kitartás!

Sose feledd: nem vagy/tok egyedül, hisz Ti mostmár hárman mindenképpen ott vagytok egymásnak! :)

2010. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Bocs, akkor csak az édesapád az ilyen, de nyugi hamarosan szerintem megenyhül, és ahogy írtam ott fogja babusgatni, csókolgatni. Hisz ha a józan ész nem is győz, de ki tud ellenállni egy tündéri kisbabának? :)

2010. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nagyon kegyetlen megjegyzése volt apukádnak. Más f*sza nedve.... és, amikor a feleségét megcsókolta/ja, akkor mégis kinek a nedveit csókolgatja? Ezek szerint minden ember undorító, mert más nedvből van...

Amúgy pedig szeressétek a kicsit nagyon, ő ezt érezni fogja. A nagypapa közelébe pedig ne gyakran vigyétek, mert azt a pici is megérzi, ha valaki nem szeretettel közelít felé. Ez édesapád szegénységi bizonyítványa... próbálj meg nem törődni vele, bár borzasztóan nehéz lehet. Apukádnak valószínűleg hirtelen jött, hogy nem vérszerinti az unoka, és neki még az a meggyőződése, hogy az a saját gyerek, akit te szülnél. Reméljük idővel majd belátja, hogy nem attól szülő a szülő, hogy megszülte, hanem hogy felnevelte.

2010. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Biztos,nem könnyü,hogy apukád ilyen,de ez az ö baja.

Örülj a babátoknak és legyél boldog vele,

ha tetszik-ha nem!

Minden jót!

2010. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondhat ilyet egy ember, ráadásul egy apa, aki már felnevelt egy gyereket? Én a helyedben, akkor sem engedném a kicsi közelébe, ha ezerszer kérne bocsánatot a kijelentéséért. Legyetek nagyon boldogok a babával! :)
2010. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!